Uus
BIO-CHEM Vinüül- ja disainpõranda puhastusvahend, 1000 ml

BIO-CHEM Vinüül- ja disainpõranda puhastusvahend, 1000 ml

15.49€
Mudel: 711401
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

Vinüül- ja disainpõranda puhastusvahend

Vinüülpõrandapuhasti eemaldab kangekaelse mustuse kõikidelt plastkattega põrandatelt. Igapäevane mustus eemaldatakse usaldusväärselt. Alles jääb triibuvaba pind. Mitteabrasiivne puhastusvahend ei ründa peent dekoratiivset kihti. Seega säilib vinüül-, laminaat- ja disainpõrandate läige. Probleemideta saab puhastada ka teisi PVC-põrandaid, näiteks linoleumi. Kiiresti kuivav. Ei nõua pühkimist.

Kasutamine: Vinüülpõrandapuhastusvahend on kontsentreeritud. Kangekaelseid plekke võib puhastusainet kasutada kontsentreeritud kujul. Igapäevaseks puhastamiseks on soovitatav kasutada kontsentratsiooni kuni 1:80, mis vastab 125 ml puhastusvahendit 10 l moppimisvee kohta. Puhta veega pühkimine ei ole vajalik. Vältida tuleks põrandal seisvat niiskust.

Koostise märgistamine vastavalt määrusele (EÜ) nr 648/2004: < 5 % anioonsed pindaktiivsed ained, < 5 % mitteioonsed pindaktiivsed ained, < 5 % fosfaadid, parfüümid (Heksüülkaneelaldehüüd, d-Limoneen).

Ohutusnõuded: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Sisu/mahuti kõrvaldadavastavalt kohalikele/piirkondlikele/riiklikele/rahvusvahelistele eeskirjadele.

Konsultatsioon ja ülevaatus salongis

Kas teil on küsimusi toote või ostutingimuste kohta?

Meilile: hello@d-one.ee

Telefon: +372 621 0100

Kas soovite toodet otsepildis näha ja katsuda?

Maakri 19/1,Tallinn

I - V 10.00 - 19.00

VI 10.00 - 16.00

Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!