Otsikud

Puhastusotsikud on kohandatud Dysoni erinevatele tolmuimejate mudelitele ja nende kasutajate vajadustele. Veebisaidilt D-one.lt leiate eriti laia valiku puhastusotikuid, mida saate kasutada põrandaid, mööblit, vaipu või muid pindu puhastades.

Puhastusotsikute valik

Dysoni firma loodud puhastusotsikud on meie tõelised abilised kodupindade korrashoidmisel A-st Ü-ni. Olles välja töötanud rohkem kui 10 otsikut erinevate vajaduste jaoks, on Dyson rõõmustanud suurt hulka pühendunud puhtusesõpru. Erinevatele tolmuimejamudelitele kohandatud otsikud– vaipadelt, põrandatelt, mööblilt, madratsitelt, kardinatelt, kappidelt ja pisiesemetelt tolmu kvaliteetseks eemaldamiseks. Kas teil on kodus karvaseid lemmikloomi? Sellisel juhul leiate otsikute sortimendist need, mis on mõeldud karvade ja ebemete imemiseks.

Puhastusotsikute eelised

Alles pikka aega ühe ja sama otsiku kasutamist mõistame, et see ei suuda kõikjalt sama hästi tolmu eemaldada. Just see põhjus ergutab meid otsima isiklikele puhastusviisidele ja vajadustele kõige sobivamaid otsikuid. Üks peamisi ja võib-olla ka suurimaid eeliseid on otsiku kohandamine vastavalt puhastatavale pinnale. Näiteks diivani taga olevat väikest vahet on universaalotsikuga üsna raske puhastada, aga kui see väiksema vastu vahetada – jõuate mugavalt soovitud kohani, isegi mööblit oma kohalt liigutamata. Teiseks näiteks võiksid olla pinnad, mis on kriimustuste suhtes tundlikud. Põranda imemiseks mõeldud tavalise otsikuga võib tõepoolest kahjustada hapra eseme välispinda, kuid spetsiaalne harjaga otsik aitab tolmu õrnalt eemaldada ja samal ajal väärtuslikku eset kaitsta.

Kuidas otsikut valida?

Puhastusotsikut valides mõelge ennekõike sellele, milliseid pindu te  tavaliselt puhastate, kas teil on kodus palju raskesti ligipääsetavaid kohti. See aitab teil otsustada, kui palju erinevaid otsikuid vajate. Kuigi puhastusotsikute valik on üsna suur on oluline ka arvestada teie tolmuimeja mudeliga. Kui te pole kindel, kas otsik ühildub teie tolmuimejaga, saate seda alati kontrollida, esitades meie konsultandile seadme seerianumbri.

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...