Õhuniisutid

Õhuniisutid on väga oluline seade neile, kes soovivad oma kodu õhukvaliteeti parandada. Sobiv siseõhk ei aita teil end mitte ainult mugavamalt tunda, vaid ka tervena püsida. Valige D-one.lt veebisaidilt juba täna sobivaim õhuniisutaja!

Ajutiselt otsas
DYSON PH04 PURE Humidify + Cool niisutaja,  õhupuhastusventilaator DYSON PH04 PURE Humidify + Cool niisutaja, õhupuhastusventilaator
1 Hinnang
Kaasa 2 toote tarvikud
Juhtpult

Juhtpult

Kumera magnetilise puldi saab mugavalt seadme peale hoiule panna.

Filter

Filter

Suletav 360° HEPA-filter on valmistatud borsilikaatmikrokiust, mis püüab kinni 99,95% ülipeenikest osakestest, samas kui aktiivsöefilter eemaldab gaasid ja lõhnad.

799.00€
Vaata

Õhuniisutid

Õhuniiskus on väga oluline tegur, mis aitab kaasa hapniku paremale transpordile organismis ja samal ajal ka meie paremale enesetundele. Õhuniisutid on spetsiaalselt loodud selleks, et hoida õiget niiskustaset ruumides, kus veedate suurema osa oma ajast.

Millal on niisutit vaja?

Vajadus õhuniisuti järele suureneb eriti külmal aastaajal, mil siseruume pidevalt köetakse – nii elu- kui ka tööruumides kuivab õhk kriitilise piirini. Selleks, et inimene tunneks end mugavalt, keha- ja näonahk, huuled ja silmad ei muutuks kuivaks ning aju saaks piisavalt hapnikku, peaks normaalne niiskustase ruumis jääma 40–60% vahele. Kui märkate ülalmainitud näidustusi, on õhuniisuti suurepärane viis nende probleemide lahendamiseks.

Õhuniisuti eelised

Õhuniisutitel on palju eeliseid, mille mõju tunnete kohe pärast nende kasutama hakkamist. Üks suuremaid neist  on värskem õhk, mis on meie tervisele kahtlemata parem. Tekib tunne, et hingata on kergem, huuled, silmad ja nahk ei muutu kuivaks ning tunnete end hommikul rohkem puhanuna. Teine eelis on puhtam õhk. Kuivas õhus on kõrgem tolmu kontsentratsioon, seega aitab õhuniisuti kaasa selle puhastamisele ning bakterite ja viiruste vähendamisele ruumis. Tundlikuma hingamissüsteemiga inimestel aitab õhuniisuti kaitsta hingamisteid liigse tolmu eest, mis avaldab negatiivset mõju meie hingamissüsteemile.

Kuidas niisutit valida?

Õhuniisuti valimisel arvestage oma ruumi suurusega. On väga oluline, et see seade oleks kohandatud teie ruumi suurusega. Vastasel juhul suureneksid elektrikulud ja õhuniiskus ei tõuseks või vastupidi, oleks vaja täiendavat õhukuivatit. Kaaluge muid niisuti funktsioone: ventilaator, automaatne väljalülitamine, täiendav õhupuhastus ja muud. Endale sobiva õhuniisuti valikul on alati hea nõu pidada D-one.lt spetsialistidega, kes aitavad juba täna soovitud seadmed välja valida!

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!