Printeri tarvikud

Prinker tätoveerimisseadme tarvikud on loodud selleks, et luua omanäoline stiil unikaalse Prinker tätoveerimisseadmega. Siit leiate kahe erineva suurusega kassette, mis on kohandatud Prinkeri seadmetega. Tehke ainulaadseid musti ja värvilisi tätoveeringuid selle hämmastava uue, alles hiljuti saabunud tätoveerimisseadmega!

Tätoveerimisseadme Prinker tarvikud

Tätoveerimisseade Prinker on hiljutine ülemaailme uudistoode. Koos sellele seadmele kohandatud tarvikutega saate luua ainulaadseid ajutisi tätoveeringuid, ilma et see kahjustaks teie nahka. Sisestades seadmesse soovitud kosmeetiliste värvainetega täidetud tindikasseti, saate valitud disainid otse oma nahale trükkida, muretsemata selle pärast, et tätoveering püsib nahal kogu elu.

Tätoveerimisseadme Prinker tarvikute kasutamine igapäevaelus

Ei lähe kaua aega, kui olete juba välja mõelnud, kus seda seadet kasutada. Alustame sellest, et valitud tindikassetiga saab trükkida kuni 1000 erineva disainiga tätoveeringut, seega on see näiteks suurepärane võimalus kõigi peokülaliste „kaunistamiseks“. Loomulikult meeldib see lastele. Neile pakub lõputut rõõmu kas kilpkonn käelabal või mõni muu valitud illustratsioon, mis trükitakse jalale näiteks sõbra sünnipäeval. Ja vanemad ei pea muretsema, et kogu kunsti on raske maha pesta. Ja muidugi ärge unustage iseennast. See tätoveeringuseade on eneseväljendusvahend neile, kes soovivad luua oma stiili ja kanda soovitud tätoveeringut festivalil, muuta lühiajaliselt oma välimust fotosessioonidel või kaunistada suvel paljastatavaid kehaosasid.

Prinkeri tarvikuid valides kontrollige, kas need sobivad teie tätoveerimisseadme mudeliga. Kui soovite lisainfot Prinkeri ja selle tarvikute kohta – võite alati ühendust võtta meie konsultantidega!

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!