Uus
BIO-CHEM Püsivate ladestuste ja saasteainete eemaldamiseks, 500 ml

BIO-CHEM Püsivate ladestuste ja saasteainete eemaldamiseks, 500 ml

10.89€
Mudel: 711407
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

Püsivate ladestuste ja saasteainete eemaldamiseks

Võimsa Fireplace Window Cleaner'iga saab sissepõlenud saaste, näiteks suitsu ja tahma, usaldusväärselt eemaldada. Võib kasutada igasugustes kaminates ja ahjudes. Tänu oma geelilaadsele tekstuurile ja vahutavale pealekandmisele haakub puhastusvahend eriti hästi vertikaalsetele pindadele.

Kasutamine: Kaminakivipuhasti on kasutusvalmis. Lihtsalt pihustage määrdunud pinnale ja laske sellel lühikest aega mõjuda, sõltuvalt määrdumisastmest. Lahustunud mustuse saab eemaldada lapiga. Pärast puhastamist pühkige aken veega. Lahjendatud veega kuni 1:40, võib puhastada ka tsinki, alumiiniumi ja lakitud pindu. Viskoossus väheneb vee lisamisel. Soovitatav on kanda kaitseriietust.

Koostise märgistamine vastavalt määrusele (EÜ) nr 648/2004:  < 5 % anioonsed pindaktiivsed ained, < 5 % mitteioonsed pindaktiivsed ained.

Ohutusnõuded: ETTEVAATUST. Sisaldab BENSEENSULFOON HAPE, C10-C13-ALKÜÜLDERIVAADID, NAATRIUMSOOLAD; DINAATRIUMMETASILIKAAT; KAALIUMHÜDROKSIID. Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Põhjustab nahaärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE/arstiga. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke veega. Nahaärrituse korral: pöörduda arsti poole. Sisu/mahuti kõrvaldadavastavalt kohalikele/piirkondlikele/riiklikele/rahvusvahelistele eeskirjadele.

Konsultatsioon ja ülevaatus salongis

Kas teil on küsimusi toote või ostutingimuste kohta?

Meilile: hello@d-one.ee

Telefon: +372 621 0100

Kas soovite toodet otsepildis näha ja katsuda?

Maakri 19/1,Tallinn

I - V 10.00 - 19.00

VI 10.00 - 16.00

Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!