K.K.K.

Dyson V11: Miks minu tolmuimeja ei kohane erinevate põrandakatetega?

Teie seade kohaneb erinevate põrandakatetega ainult sel juhul, kui ühendatud on High Torque puhastushari ja seade töötab automaatrežiimil. Muud otsikud ja režiimid on määratud eriülesannete täitmiseks.

Dyson V11: Kuidas muuta ekraani keelt?

Et näeksite keelevaliku nimekirja, vajutage ja hoidke 5 kuni 10 sekundit ekraani all olevat valikute tegemise nuppu. Kui olete vajutanud valikute tegemise nupule, vaadake läbi terve nimekiri. Kui olete leidnud soovitava keele, vajutage ja hoidke nuppu all 2 kuni 4 sekundit. Kui valisite vale keele, mitte selle, mida soovisite ja kui ekraanile ilmub rist, siis vajutage ja hoidke all nuppu, nii saate naasta keelte nimekirja. Või kinnitage keel vajutades nupule, leidke linnuke ja seejärel vajutage ja hoidke all.

Dyson V11: Milline on otsiku lüliti otstarve?

Lülitit saate kasutada High Torque puhastusharja imemise reguleerimiseks. Kui liigutate selle asendisse '+', saate maksimaalse imemistugevuse vananenud mustuse ja suurema prahi imemiseks kõvalt põrandakattelt. Kui liigutate selle asendisse '-', siis on imemise võimsus sobiv mitte eriti määrdunud pikakarvaliste vaipade ja õrnade põrandakatete, selliste nagu vinüül või linoleum, tolmuimejaga puhastamiseks. Kui soovite eemaldada tolmu ja prahi vaipadelt ja kõvadelt põrandakatetelt, jätke lüliti keskele.

Dyson Supersonic: Minu föön ei tööta, lambid vilguvad.

Sagedamini juhtub nii, kui seade kuumeneb üle määrdunud filtri tõttu. Mida teha: lülitage seade vooluvõrgust välja ja laske umbes tund aega jahtuda. Seejärel juhinduge filtri puhastamise juhendist . Kui teie fööni komplektis on puhastushari, siis kasutage seda filtri puhastamiseks.

Dyson Supersonic Pro: Kuidas filtrit õigesti hooldada?

Ilusalongides kasutatakse sageli lakki ja muid aerosoolvahendeid, seetõttu tuleks fööni filtrit hoolikamalt jälgida. Sõltuvalt kasutamise intensiivsusest tuleb tööpäeva lõpus spetsiaalse komplektis oleva ümara harjaga (puudub HD01 mudelites) hoolikalt puhtastada välimine ja sisemine filter sinna kogunenud tolmust ja juustest. Jälgige filtri väljanägemist: turvavõrgul ei tohi olla sinna kogunenud kihti, see kaitseb fööni ülekuumenemise eest. Kui föön on väga must, kasutage välisfiltri puhastamiseks seebiveevanni. Enne kohale panemist laske filtril täielikult ära kuivada. HD01 mudelite hoolduse videos kujutatakse suurepäraselt kogu puhastusprotseduuri. HD02 mudeliseeria föönide hooldus on selles videos selgelt välja toodud.

Ei leia vastust?
Võtke meiega ühendust

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!