Uus
BIO-CHEM Põrandapuhastuskontsentraat moppimisrobotitele, 1000 ml

BIO-CHEM Põrandapuhastuskontsentraat moppimisrobotitele, 1000 ml

9.89€
Mudel: 711402
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

Põrandapuhastuskontsentraat moppimisrobotitele

Biolagunev puhastuskontsentraat on välja töötatud spetsiaalselt moppimisrobotite jaoks. Mahedal alusel tagab puhastusvõime särava tulemuse ja meeldiva ruumilõhna. Ohutu kasutamine veekindlatel põrandatel, nagu plaadid, kivipõrandad, vinüül- ja disainpõrandad, tihendatud puitpõrandad, samuti laminaat ja parkett.

Kasutamine: annustamine sõltub vastava seadme tootja veepaagist. Meie soovitus: lisada 5 ml puhastuskontsentraati 100 ml veepaaki. Märkus: liiga suur kogus puhastuskontsentraati võib põhjustada triipude tekkimist.

Koostise märgistamine vastavalt määrusele (EÜ) nr 648/2004:  < 5 % mitteioonsed pindaktiivsed ained, parfüümid (Heksüülkaneelaldehüüd, d-Limoneen).

Ohutusnõuded:   Hoida lastele kättesaamatus kohas. Sisu/mahuti kõrvaldadavastavalt kohalikele/piirkondlikele/riiklikele/rahvusvahelistele eeskirjadele.

Konsultatsioon ja ülevaatus salongis

Kas teil on küsimusi toote või ostutingimuste kohta?

Meilile: hello@d-one.ee

Telefon: +372 621 0100

Kas soovite toodet otsepildis näha ja katsuda?

Maakri 19/1,Tallinn

I - V 10.00 - 19.00

VI 10.00 - 16.00

Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!