Otsikud

Erinevatele juuksetüüpidele mõeldud fööniotsikud aitavad teil oma juukseid lihtsalt ja kindlalt hooldada. Valige oma Dyson Supersonicu fööniotsikud välja juba täna!

Dysoni Supersonicu fööniotsikud

Näitamaks, milleks uued Dyson Supersonicu föönid on võimelised, on ettevõtte insenerid välja töötanud ka seadmetele kohandatud otsikud. Tänu neile saab juukseid sirgendada, lisada neile mahtu, kammida ja lisavahendite abil kujundada erinevat tüüpi ja pikkusega juukseid neid samal ajal kaitstes.

Miks kasutada fööniotsikuid?

Otsikuid kasutades laiendate oluliselt oma Dysoni fööni võimalusi!

Sirgendusotsik sobib suurepäraselt sõnakuulmatutele, kahuseks muutuvatele juustele. Seda otsikut kasutades unustate pika ja tüütu juuste sirgendamise protsessi.

Kontsentraatorit on kõige parem kasutada juuste stiliseerimise protsessi ajal juuste sirgendamiseks ja lokki minemise vähendamiseks, samuti erinevate soengute loomiseks. Kontsentreeritud ja madalama temperatuuriga õhuvool aitab teil saavutada soovitud tulemuse, kaitstes samal ajal juukseid.

Hajuti on eriti suurepärane valik lokkis juuste omanikele. Tänu sellele saate moodustada loomuliku välimusega lainelisi lokke ilma juukseid täielikult kuivatamata, neid pusasse ajamata ja kahjustamata.

Nõrga õhuvooluga otsik sobib kõige paremini normaalseks igapäevaseks kuivatamiseks, õhukeste, nõrkade ja rabedate juuste omanikele. Selle otsiku abil aitab täpselt suunatud õhuvool teie juukseid kuivatada, kaitstes samal ajal neid edasiste kahjustuste eest.

Fööniotsikud internetist

Internetist sobiva fööniotsiku valimine on kiire ja lihtne. Kõigepealt uurige, milline on teie Dysoni fööni mudel, mõelge, millist tulemust soovite ja tellige soovitud tarvik juba täna!

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!