Dyson Airblade

Dyson Airblade on spetsialiseerunud kvaliteetsete kätekuivatite tootmisele, seega suudetakse pakkuda tõeliselt laia tootevalikut. Dyson Airblade toodete hulgas on keskkonnasõbralikud seadmed parimate hügieenitulemuste saavutamiseks. Antud tootja kätekuivatid on turul ühed juhtivamaid lahendusi.

Väike kasutuskulu

Dyson Airblade™ kätekuivati säästab teie raha. Kasutuskulud on kuni 86% madalamad kui muude kätekuivatite puhul ja kuni 99% madalamad kui paberrätikute puhul (vt arvutusi ja videot).

Valige välja ja ostke Airblade Wash + Dry

Dyson Airblade

Väike mõju keskkonnale

Dyson Airblade kätekuivatid eraldavad kuni 85% vähem CO2 kui mõned teised kätekuivatid ja kuni 85% vähem kui paberrätikud (vaata videot).

Valige välja ja ostke Airblade 9kJ

Dyson Airblade

Kiireim hügieeniline kätekuivati, mis kasutab HEPA filtriga puhastatud õhku

Dyson Airblade™ kätekuivatis puhub 690 km/h liikuv filtreeritud õhuvool kätelt vee ning sel moel kuivatab käed kiiresti ja hügieeniliselt 10-14 sekundiga.

Valige välja ja ostke Airblade V

Dyson Airblade

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!