Karbid

Hoiukarbid on mõeldud teie fööni ja selle tarvikute mugavamaks hoiustamiseks. Dyson PU ja Dyson SUPERSONIC PU on mõeldud paljude erinevate föönimudelite jaoks, nii et kõige sobivama enda jaoks leiate Dysoni fööni mudeli põhjal. D-one.lt – teie mugavama ja praktilisema igapäevase juuksehoolduse jaoks!

Föönide hoiukarbid

Pärast esimeste Dysoni föönimudelite turule laskmist mõtles tootja ka nende mugavamate hoiustamislahenduste – hoiukarpide peale. Parima kvaliteediga nahast valmistatud karbid on loodud kaitsma fööni  täiendava tolmu, niiskuse ja löökide eest. Võite olla kindel, et teie föön jääb kaitstuks ka siis, kui see maha kukub.

Dysoni föönide hoiukarpide disain

Dyson paistab silma ka föönide hoiustamiseks mõeldud karpide disainiga. Stiilse välimusega mitmevärviline karp meeldib neile, kes hindavad kvaliteeti, maitset ja stiili. Stiilne disain ja esmaklassiline kunstnahk on see, mis eristab seda tarvikut teistest föönide hoiustamise lahendustest.

Dyson SUPERSONIC PU eelised

Dyson SUPERSONIC PU föönile mõeldud hoiustamiskarp on suurepärane lisatarvik seadme korralikuks hoiustamiseks nii kodus kui ka reisidel. Parima kvaliteediga materjalidest valmistatud karbi sisemus ja korpus ühendavad omal moel ilu funktsionaalsusega. See tähendab, et karbid ei näe mitte ainult imekenad välja, vaid kaitsevad seadet ja selle tarvikuid ka niiskuse, tolmu ja muu mustuse eest. Kergesti puhastatav ja kriimustuskindel pind aitab säilitada valitud karpi pikki aastaid.

Kui te ei tea, kas karp sobib teie fööni mudeliga – võtke meiega ühendust ja aitame välja valida sobivaima!

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...

messenger