DYSON V7 Fluffy otsik, 966489-08

DYSON V7 Fluffy otsik, 966489-08

109.00€
Mudel: 402174
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

Sobib kokku:

  • SV11 Absolute EU
  • SV11 Fluffy EU

Otseajamiga elektriline hari mustuse eemaldamiseks kõvadelt pindadelt.

DYSON V7 Fluffy otsik on kombinatsioon tehnikast ja uusimast tehnoloogiast. See hari on mõeldud ainult kõvade pindade puhastamiseks. Samal ajal kogutakse prahti kui ka väikseid tolmuosakesi tänu pehmele rullikule.

  • Mõeldud kõvade pindade puhastamiseks
  • Harjal on sisseehitatud otseajam
  • Rull on kaetud pehme, kootud nailoniga
  • Harja harjased on valmistatud antistaatilisest süsinikkiust
  • Patenteeritud, ainulaadne harja disain

Erinevalt standardsetest tolmuimejatest kasutab DYSON V7 Fluffy harjas pikkade plastharjaste asemel pehmet rullikut, tänu millele kogutakse korraga kokku nii peen tolm kui ka suurem mustus. V7 Fluffy harjarull, mis on valmistatud kahest komponendist – nailonist ja süsinikkiust. Nende kahe materjali kombinatsioon on revolutsioon kõvade pindade puhastamisel. Tänu antistaatilistele süsinikkiu niitidele eemaldatakse isegi väikseim tolm ja pehme nailoni külge jäävad kinni kõik suured jäätmed, mistõttu on põrandapind täiesti puhas.

DYSON V7 Fluffy puhastusotsik on revolutsioon tolmuimejate turul. Insenerid ja disainerid pingutasid ja püüdsid luua harja, mis on mõeldud ainult kõvade pindade puhastamiseks. Selle harja ainulaadne disain võimaldab kiiresti ja tõhusalt mustust eemaldada, kuid põrand jääb terveks ning näeb välja nagu uus. Harja sisse on paigaldatud otseajam, tänu sellele katab harja pind täielikult puhastatava pinna. Seetõttu on puhastusala maksimaalne.

DYSON V7 Fluffy hari – pehme, mittekahjustav, ei jäta puhastatavale pinnale jälgi, kuid samal ajal on see tolmu ja muu mustuse suhtes täiesti halastamatu.

Kui soovid olla kindel, et tarvikud ühilduksid sinu tootega, siis palun edasta konsultandile toote seerianumber“

 

 

Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!