Teised tarvikud

Muud puhtuse pidamise tarvikud – lihtsamaks ja mugavamaks puhtuse hoidmiseks kodus. Veebilehelt D-one.lt leiate tolmuimejate alused, tolmuanumad, hoidikud ja muud tarvikud Dysoni erinevatele tolmuimejate mudelitele. Tellige soovitud tarvikud lihtsalt ja mugavalt otse oma koju!

Muud puhastustarvikud teie mugavuse huvides

Teiste puhastustarvikute hulgast leiate tolmuimejatele mõeldud spetsiaalsed alused, mida nimetatakse eraldiseisvateks laadimisjaamadeks. Kõige meeldivam on ehk see, et neid aluseid pole vaja seina sisse puurida. Asetades valitud aluse enda jaoks kõige mugavamasse kohta, saate hoiustada mitte ainult tolmuimejat, vaid ka kõige vajalikumaid otsikuid. Laadimisjaama konstruktsioonil on integreeritud kaabel ja laadimiseks kohandatud tugi koos tugeva alusega, mis tagavad tolmuimeja stabiilse ja töökindla hoidmise ja laadimise.

Tolmuanumad on ka ühed kõige vajalikumad Dysoni tolmuimejate tarvikuid. Just nendes näeme, kui palju mustust on ühe puhastuse käigus kogunenud, ja saame aru, et oleme just suutnud oma keskkonnast eemaldada palju saasteaineid. Sellesse tolmuanumasse ei satu mitte ainult tolm, juuksed ja muu mustus, vaid ka meie tervist mõjutavad allergeenid. Tolmuimeja jaoks õige tolmuanuma ostmiseks kontrollige tolmuimeja mudelit ja seerianumbrit, mis võimaldab meil valida kõige asjakohasemad variandid.

Hoidikud on veel väga olulised puhtusseadmete tarvikud. Dysoni tolmuimeja hoidikud on loodud nii, et neid saab mugavalt tolmuimeja põhitoru külge kinnitada. Nende kõige olulisem funktsioon on hoida kõige vajalikumaid otsikuid, et need oleksid alati "käepärast" siis, kui neid kõige rohkem vajate. Hoidikute ja muude teile oluliste tarvikute abil saate lihtsalt ja kindlat oma kodu puhastusprotsesse optimeerida!

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!