Uus
BIO-CHEM Biolagunev köögipuhastusvahend, 500 ml

BIO-CHEM Biolagunev köögipuhastusvahend, 500 ml

9.79€
Mudel: 711400
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

Biolagunev köögipuhastusvahend

Eemaldab sellised mustused nagu õli, rasv, valgud, toidu- ja joogijäägid. Ohutu kasutamiseks tundlikel marmorist, klaaskeraamikast, roostevabast terasest, plastikust ja plaatidest pindadel. Sobib ideaalselt pliitidele, tööpindadele ja köögiseadmetele. Puhastab kleepuva aktiivse vahuga.

Kasutamine: pihustage kasutusvalmis puhastusvahend määrdunud materjalile. Pühkige niiske ja puhta lapiga. Vahutugev puhastusgeel kleepub vertikaalsetele pindadele ja suudab seal kauem toimida.

Koostise märgistamine vastavalt määrusele (EÜ) nr 648/2004: < 5 % anioonsed pindaktiivsed ained, < 5 % mitteioonsed pindaktiivsed ained.

Ohutusnõuded:  Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Sisu/mahuti kõrvaldadavastavalt kohalikele/piirkondlikele/riiklikele/rahvusvahelistele eeskirjadele.

Konsultatsioon ja ülevaatus salongis

Kas teil on küsimusi toote või ostutingimuste kohta?

Meilile: hello@d-one.ee

Telefon: +372 621 0100

Kas soovite toodet otsepildis näha ja katsuda?

Maakri 19/1,Tallinn

I - V 10.00 - 19.00

VI 10.00 - 16.00

Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!