Kammid ja harjad

Dysoni juukseharjad ja -kammid võivad viia erinevat tüüpi ja pikkusega juuste hooldamise täiesti uuele tasemele. Ergonoomilise disaini ja tõhusalt kammivate tarvikute poolest tuntud tootja on suurepärane valik inimestele, kes armastavad oma juukseid!

Uus
DYSON Juuksehoolduskomplekt Roosa 973756-01 DYSON Juuksehoolduskomplekt Roosa 973756-01
Kaasa 5 toote tarvikud
DYSON lame juuksehari

DYSON lame juuksehari

DYSON ümmargune juuksehari

DYSON ümmargune juuksehari

DYSON Supersonic juuksekammid

DYSON Supersonic juuksekammid

Juukseklambrid

Juukseklambrid

Juukseklambrid

Juukseklambrid

129.00€
Vaata

Kammid ja harjad – igapäevaseks juuksehoolduseks

Olenemata juuste pikkusest või tüübist on nende kammimine väga oluline igapäevane rituaal. Just selle protsessi sujuvaks ja nauditavaks muutmiseks on Dyson loonud unikaalsed kammid ja harjad, mis on mõeldud kasutamiseks nii fööniga soengu tegemiseks kui ka lihtsaks kammimiseks hommikul või õhtul.

Ergonoomilisus

Nagu ka föönide ja muude soengukujundamise seadmete loomisel on ka siin pööratud suurt tähelepanu harjade ja kammide disainile. Tootja jaoks oli oluline, et kõik igapäevaselt kasutatavad tooted oleksid ergonoomilised ja mugavad. Nii kammidel kui ka harjadel on mugavad käepidemed ja läbimõeldud harjaotsikute disain, et tagada sujuv ja meeldiv juuste kammimise protsess.

Kammide ja harjade eelised juustele

Tihti unustame ära, et harjad ja kammid pole kasulikud ainult sassis või kahuste juuste kammimisel. Need on ka suurepärased peamasseerijad! Juukseid harjates masseerite oma peanahka ja see massaaž aitab stimuleerida peanaha vereringet, mis on sageli üks juuste kasvu käivitajaid. Kammimine on ka lõõgastav tegevus, mis vähendab päeva jooksul kogunenud stressi. Juba ainuüksi nendel põhjustel tasub leida aega juuste kammimiseks ja loomulikult hea juukseharja leidmiseks!

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!