Akud ja laadimine

Akud ja nende laadimine mängivad kodukoristusfunktsiooni igas etapis olulist rolli. Sujuva ja usaldusväärse protsessi tagamiseks veenduge, et teie akud on alati laetud ja et teil on olemas kõik muud tarvikud, mida vajate puhtuse tõhusaks hoidmiseks.

Akud ja laadimine

Akud ja akude laadimine muudavad kodu pideva puhastamise eriti mugavaks ja käepäraseks. Mõnele piisab ühest akust terve maja korda tegemiseks, teised aga tahaks meelsasti omada võimalusel vähemalt kahte-kolme akut oma sahtlis, et saaks kodu A-st Ü-ni korda teha.

Kuidas õige aku välja valida?

Selle tarviku valimisel on väga oluline arvestada, kui sageli ja kui kaua kavatsete kodu koristada. Kui akust piisab mitmeks päevaks – rahuldate oma puhastusvajaduse täielikult ja pole mõtet teise aku peale mõelda. Kui aga ühest akust ja selle töötsüklist ei piisa kodu korras hoidmiseks, on vaja tõesti mõelda ka varuaku ostmisele.

Kuna enamiku Dysoni tolmuimejate tehnilised andmed näitavad, et täislaetud akust piisab 4–4,5 tunniseks tööks, siis täiendav aku aitab tagada katkematu puhastusprotsessi seni, kuni seda soovite.

Akut valides on väga oluline ka mitte unustada oma tolmuimeja mudelit, kuigi sageli sobib sama aku Dysoni kaubamärgi mitme tolmuimeja jaoks, kuid soovitame alati kontrollida, kas teie mudel on selles loendis. Veebisaidilt D-one.lt leiate akud V8, V10, V11, V15, GEN5 ja selle tuntud tootja tolmuimeja teiste mudelite jaoks, et tagada kodu katkematu puhtus.

Lisateabe saamiseks aku võimsuse ja muude tehniliste andmete kohta – võite alati ühendust võtta meie konsultantidega, kes on valmis nõu andma ja vastama kõikidele teie küsimustele.

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!