Põrandapesuseadmed

Põrandapesuseadmed – et kodu oleks lihtne ja mugav puhas hoida. Juhtmeta tolmuimeja – pärast pesemist ei jää enam tolmu ega mustust! Valige D-one.lt veebisaidilt juba täna see imeline abimees ja nautige puhast kodu iga päev!

 

 

Pesevad tolmuimejad ja nende eelised

Kuigi pesevad tolmuimejad pole mingi sensatsioon, aga hea ja töökindel juhtmevaba pesev tolmuimeja on tõesti suurt kiitust väärt! See, et seade on juhtmevaba teeb töö poole lihtsamaks, sest töö jätkamiseks ei ole vaja selle ühendamiseks kummardada ega seda teise kohta viia.

Veel üks eelis, mida tasub mainida, on ergonoomika. Tegelikult on iga sellise seadme peamine eesmärk olla ergonoomiline ehk teisiti öeldes mugav seade, mis toetab tolmu imeva isiku mugavust ka pikemal kasutamisel.

Juhtmeta tolmuimejaid kasutatakse tavaliselt kolme asja jaoks: tolmu imemiseks ja põranda pesemiseks, vaipade pesemiseks ja vaipadelt ning mööblilt plekkide eemaldamiseks. Nii et kui teil on vähemalt üks neist juhtmevabadest tolmuimejatest, pakub kodu koristamise protsess teile iga päev rõõmu.

Kuidas valida pesevat tolmuimejat?

Õige juhtmevaba peseva tolmuimeja valimiseks tuleks esmalt üle vaadata oma kodus olev põrandakate. Põrandale kohandatud pesev tolmuimeja on suurepärane abimees vedelike või erinevate toiduainete mahavalgumisel, samuti tolmuse põranda kiireks ja tõhusaks "pesemiseks". Kui näete, et 90% põrandapinnast on kaetud vaibaga, siis valige kõhklemata vaipu pesev tolmuimeja. Sellega te mitte ainult ei kogu kokku pinnale kogunenud tolmu või mustuse, vaid värskendate ka vaiba välimust. Kui aga majas on umbkaudu samavõrra paljaid põrandaid ja vaipkatet, võite valida universaalse peseva tolmuimeja, millega saad muretult eemaldada ka üksikud plekid.

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...