Uus
BIO-CHEM Grill & ahjupuhasti, 500 ml

BIO-CHEM Grill & ahjupuhasti, 500 ml

9.89€
Mudel: 711405
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

Grill & ahjupuhasti

Saastuste, nagu suitsu vaigud ja sissepõlenud rasva-, õli- ja valgujääkide tõrgeteta eemaldamine. Sobib grillidele, suitsuahjudele, küpsetus- ja pizzaahjudele, küpsetusplaatidele, pottidele ja pannidele, suitsuahjudele ja suitsutorudele. Lühike kokkupuuteaeg ja tugev rasva eemaldamise efekt.

Kasutamine: sõltuvalt saastatuse tasemest kasutada kontsentreeritud või lahjendatud (kuni 1:40) kujul. Puhastusvõime suurendamiseks võib kasutada harja. Laske lühikest aega imenduda, seejärel loputage pind puhta veega. Mitte kasutada alumiiniumil. Kaitske külma eest. Soovitatav on kanda kindaid ja silmakaitset. Hoida toatemperatuuril. Sulge kork hoolikalt.

Koostise märgistamine vastavalt määrusele (EÜ) nr 648/2004: < 5 % mitteioonsed pindaktiivsed ained.

Ohutusnõuded: ETTEVAATUST. Sisaldab KAALIUMHÜDROKSIID; HEKSÜÜL-D-GLÜKOSIID. Võib söövitada metalle. Põhjustab rasket nahasöövitust ja silmakahjustusi. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. ALLANEELAMISE KORRAL: loputada suud. MITTE kutsuda esile oksendamist. Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE/arstiga. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. SISSEHINGAMISE KORRAL: toimetada isik värske õhu kätte ja hoida asendis, mis võimaldab kergesti hingata. NAHALE (või juustele) SATTUMISE KORRAL: kõik saastunud rõivad viivitamata seljast võtta. Loputada nahka veega [või loputada duši all]. Mahavoolanud toode absorbeerida, et see ei kahjustaks teisi materjale. Sisu/mahuti kõrvaldadavastavalt kohalikele/piirkondlikele/riiklikele/ rahvusvahelistele eeskirjadele.

Konsultatsioon ja ülevaatus salongis

Kas teil on küsimusi toote või ostutingimuste kohta?

Meilile: hello@d-one.ee

Telefon: +372 621 0100

Kas soovite toodet otsepildis näha ja katsuda?

Maakri 19/1,Tallinn

I - V 10.00 - 19.00

VI 10.00 - 16.00

Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!