Filtrid

Kodupuhastusfiltrid – teie keskkonnas puhtuse kvaliteetseks säilitamiseks. Hankige Dysoni õiged tolmuimejafiltrid, et saaksite puhastada mitte ainult soovitud pindu, vaid ka ruumide õhku. Valige oma seadme mudelile sobiv filter juba täna veebisaidilt D-one.lt!

Kodupuhastusfiltrite eelised

Dysoni tolmuimejafiltrid on nende seadmete lahutamatu osa, mis on mõeldud ruumide veelgi paremaks puhastamiseks. Nende filtrite valmistamisel on suure panuse andnud õhupuhastusseadmeid valmistavad spetsialistid, kelle põhiliseks praktikaks oli tagada tolmuimejasse sattuvate osakeste püsimine seadmes ning õhukvaliteedi parendamine kasutamise ajal. Tänapäeval ei suuda filtrid kinni püüda mitte ainult väikseimaid osakesi, et need keskkonda tagasi ei satuks, vaid püüavad kinni ka viirused ja allergeenid, millel on sageli negatiivne mõju nii meie keskkonna õhule kui ka tervisele.

Eelisena tasub mainida, et enamus Dysoni tolmuimejate filtritest on pestavad, seega kasutate neid mitu aastat. Ja samal ajal säästate keskkonda, sest te ei pea filtrit enam iga kord uue vastu vahetama. Kuidas filtreid hooldada, et need toimiksid, võite vaadata tootja lehelt või küsida meie konsultantidelt, kes annavad teile kogu vajaliku teabe.

Kodupuhastusfiltrid erinevatele tolmuimejamudelitele

Kodupuhastusfiltrid ei ole universaalsed, seega omale sobiva filtri valimisel arvestage esmalt tolmuimeja mudeliga. Näiteks, Dysoni V11/V15 filter sobib tolmuimeja mudelitele V11 (SV14, SV15, SV17, SV28) ja V15 (SV22). Veendumaks, et soovitud filter teie tolmuimeja mudelile sobib, esitage kindlasti meie konsultandile seadme seerianumber.

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...