Omanäoline stiil

Looge oma ainulaadne stiil, kaunistades oma keha ajutiste tätoveeringutega või luues oma unistuste soeng Dysoni eksklusiivsete juukseharjade, kammide ja teiste tarvikutega. Veebilehelt D-one.lt leiab igaüks tooteid, mille abil on lihtne oma välimust kujundada!

Eksklusiivne stiil ajutiste tätoveeringutega

Kuigi oma stiili loomine võib tunduda keeruline ülesanne, tasub teatud detailidele tähelepanu pööramine end ära. Üks neist detailidest on tätoveeringukunst. Ajutise tätoveeringu seade Prinker on suurepärane vahend eneseväljenduseks. Selle aparaadiga saate anda oma loodud kujundustele rikkaliku musta värvi ja luua mulje tõelisest tätoveeringust. Olenevalt Prinkeri mudelist (S, M) ja sellele kohandatud tindikassetist saate luua palju disaine. Miks seda proovida tasub? See on seade, mis aitab teil luua valutult omapärase tätoveeringu ja kui see teid ära tüütab, saab selle hõlpsasti asendada teisega. Tehke oma kehale lihtsalt ja turvaliselt nii värvilisi kui ka mustvalgeid tätoveeringuid!

 Veel üks eksklusiivse stiili detail on soeng

Ilmselt olete nõus, et juuksed on üks meie visiitkaarte, seega pole kahtlust, et ilusti soengusse seatud ja hoolitsetud juuksed saavad palju komplimente. Siit leiate kauni soengu loomiseks ja igapäevaseks tervislikuks juuksehooldusrutiiniks erinevaid otsikuid, mis sobivad föönile Dyson Supersonic ja seadmele Dyson Airwrap mitmesuguseks juuste stiliseerimiseks ja hooldamiseks. Kui te ei tea, millised seadmed või tarvikud teile kõige sobivamad on – võite alati konsulteerida D-one.lt meeskonnaga!

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!