Tasakaalurattad

Tasakaalurattad on spetsiaalselt lastele vanuses 18 kuud kuni 6 aastat kohandatud jalgrattad. See sõiduvahend on ideaalne lastele, kes õpivad koordinatsiooni ja tasakaalu, samuti soovides sütitada elukestev armastus jalgratta vastu.

Early Rideri tasakaalurattad

Early Rideri tasakaalurattad on valmistatud hoolikalt valitud kvaliteetsetest materjalidest. Kergete, kuid ülitugevate raamidega (valmistatud nii kasest kui ka alumiiniumist) jalgrattad on vastupidavad ja hõlpsasti käsitsetavad. Reguleeritav sadul ja juhtraud võimaldavad kohandada jalgratast kasvava lapse järgi ning tagada ohutuse ja mugavuse igal kasvuetapil.

Üks eksklusiivsetest Early Rideri tasakaalurataste eelistest on õhkrehvid, mis tagavad suurepärase haardumise ja amortisatsiooni ning sujuva ja stabiilse sõidu erinevatel maastikel. See funktsioon mitte ainult ei paranda lapse sõidukogemust, vaid aitab arendada ka motoorseid oskusi ja enesekindlust.

Tasakaaluratta turvalisus

Early Rider on pühendunud turvalisusele ja pühendanud oma tähelepanu detailidele, mistõttu on laste tasakaaluratastel sisseehitatud käsipidurid, mis aitavad lastel kiirust reguleerida. Pedaalide puudumine julgustab lapsi keskenduma ainult tasakaalule ja roolile, mis on tavalise jalgrattaga sõitmise oluline oskus.

Tasakaaluratta disain

Mainimist väärib ka see, et Early Rideri tasakaalurattad on esteetiliselt atraktiivsed ning minimalistliku disainiga, mis meeldib nii lastele kui ka vanematele. Need jalgrattad inspireerivad noori jalgrattureid seiklusi otsima ja oma oskusi arendama.

Early Rideri tasakaalurattad on suurepärane valik lapsevanematele, kes otsivad hästi tehtud, turvalist ja stiilset võimalust oma pisikestele rattasõidurõõmu tutvustamiseks. Tasakaalu ja koordinatsiooni arendades armuvad teie lapsed peagi sellesse imelisse rattasõidu tundesse. Laske lastel alustada oma teekonda õige tasakaaluga!

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...