EARLY RIDER SuperPly Lite 12" tasakaaluratas

EARLY RIDER SuperPly Lite 12" tasakaaluratas

150.00€
Mudel: 710880
Kohaletoimetamine koju ja DPD pakiautomaati.
  • Kaubale kehtib garantii 24 kuud
  • Kohaletoimetamine koju ja DPD pakiautomaati.
Tootekirjeldus

Lite on loodud enesekindluse suurendamiseks ning kasutab täielikult ära puidu soojuse ja kombatavad omadused, et meelitada jalgratta juurde ka kõige arglikumad lapsed - see on esimene samm, et teie laps tahaks rattale istuda ja sõita.

Kerge ja uuenduslik kahesuguse roolisüsteemiga, mis välistab algajate sõitjate kiiruse kõikumise ohu, on Lite käsitsemine lihtne isegi esimest korda mootorrattaga sõitjatel. SuperPly™ konstruktsioon kasutab puidu loomulikku pehmust vibratsiooni vähendamiseks ja väikeste jõnksatuste tasandamiseks, et anda teie lapsele kõige mugavam ja enesekindlust inspireeriv sõidunauding.

Kuid ärge tehke viga, Lite on ka üks Early Rideri nobedamaid ja vastupidavamaid jalgrattaid. Seadke nii, et juhtraud avaneks ja teie kogenud mootorrattur saaks kasutada tundlikku geomeetriat ja alumiiniumist rumme madala hõõrdumisega tihendatud laagritel, et omandada kiiresti keerulised sõiduoskused. 

Üldine hinnang

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...