EARLY RIDER SuperPly Lite 12" tasakaaluratas

EARLY RIDER SuperPly Lite 12" tasakaaluratas

150.00€
Mudel: 710880
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

Lite on loodud enesekindluse suurendamiseks ning kasutab täielikult ära puidu soojuse ja kombatavad omadused, et meelitada jalgratta juurde ka kõige arglikumad lapsed - see on esimene samm, et teie laps tahaks rattale istuda ja sõita.

Kerge ja uuenduslik kahesuguse roolisüsteemiga, mis välistab algajate sõitjate kiiruse kõikumise ohu, on Lite käsitsemine lihtne isegi esimest korda mootorrattaga sõitjatel. SuperPly™ konstruktsioon kasutab puidu loomulikku pehmust vibratsiooni vähendamiseks ja väikeste jõnksatuste tasandamiseks, et anda teie lapsele kõige mugavam ja enesekindlust inspireeriv sõidunauding.

Kuid ärge tehke viga, Lite on ka üks Early Rideri nobedamaid ja vastupidavamaid jalgrattaid. Seadke nii, et juhtraud avaneks ja teie kogenud mootorrattur saaks kasutada tundlikku geomeetriat ja alumiiniumist rumme madala hõõrdumisega tihendatud laagritel, et omandada kiiresti keerulised sõiduoskused. 

Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!