EARLY RIDER SuperPly Bonsai 12" tasakaaluratas

EARLY RIDER SuperPly Bonsai 12" tasakaaluratas

180.00€
Mudel: 710882
Kohaletoimetamine koju ja DPD pakiautomaati.
  • Kaubale kehtib garantii 24 kuud
  • Kohaletoimetamine koju ja DPD pakiautomaati.
Tootekirjeldus

Bonsai ühendab endas parima, mida saavad pakkuda kased ja alumiinium. Rahule jäävad need, kes hindavad ilu ja kvaliteeti.
Horisontaalselt lamineeritud SuperPly™ raam on konstrueeritud täpselt nii, et see kasutab ära puidu loomulikud paindeomadused  fantastilise sõidukvaliteedi saavutamiseks, samas kui väändumise jäikus tagab ühesuunalise toe puhtad jooned. Profiil on loodud nii, et väheneks kaal ja ka tootmisjäägid, et saaksite oma ratta süsinikujalajälje osas meelerahu säilitada.
Ja kui vastupidavusest, sõidukvaliteedist ja vastutustundlikust tootmisest ei piisa, siis on Bonsai komplektis meie ülikerged alumiiniumrattad, millel on hermeetilised kassettlaagrid ja suurepärane Ritchey viimistluskomplekt, mis tagab väikese takistuse ja kaalu.

Üldine hinnang

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...