Jalgrattad lastele

Laste jalgrattad on suurepärane abivahend neile, kes soovivad juba varakult sisendada lapsele armastust aktiivse vaba aja veetmise vastu. Kinkige oma lastele lõbus ja mänguline rattasõidukogemus D-one.lt valitud eksklusiivse ja lapsesõbraliku jalgrattaga!

Jalgrattad lastele

Laste jalgrattad on eriti populaarne toode nii kõige väiksemate kui ka suuremate laste seas. Kindlat vanust pole, millal on kõige parem last rattaga sõitma õpetada, kuid esimese ratta võiks põnni kasutusse anda umbes 2-aastaselt. Selles vanuses lapsed alustavad tavaliselt tasakaalurattaga. Mõnusalt jalgadega lükates õpivad nad tasakaalu hoidma ja ratast soovitud suunas juhtima ning loomulikult valmistavad end ette päris rattaga sõitmiseks.

Suuremad lapsed oskavad tavaliselt juba piisavalt hästi rattaga sõita, nii et pargis või rattateel sõitmine pakub teie lapsele rohkem rõõmu, kui ta saab pedaalida oma kasvule sobiva rattaga.

Early Rideri jalgrattad lastele

Early Rider on rattaid tehes mõelnud nii kõige väiksematele kui ka suurematele lastele, et iga laps saaks võimalikult hea kogemuse ja oleks entusiastlik jalgrattur. Kvaliteetsed, ülihästi manööverdatavad jalgrattad sobivad suurepäraselt sõitmiseks mitte ainult koduhoovis, vaid ka väljaspool seda.

Laste tasakaalurattad, olles küllaltki madalad, annavad pisematele võimaluse ratta seljas kiiremini liikuma hakata. Vastupidavus ja kvaliteet, Early Rideri eriti kerged tasakaalurattad kannavad ideaalselt teie lapse kaalu ka tema kasvades.

Teistel Early Rideri lasteratastel on mugav ja hästi tasakaalustatud raam, kergesti ligipääsetavad ja siledad pedaalid, mis loovad teie lapsele sujuva ja mugava sõidukogemuse.

Kui te ei tea, milline lasteratas teie pisikesele kõige paremini sobiks, võite alati ühendust võtta meie konsultantidega. Anname kogu vajaliku nõu ja aitame teil valida teie lapsele parima ratta

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!