CAMELBAK, HOT CAP, 0,35 l roostevabast terasest termojoogipudel, pruunikas-lilla CAMELBAK, HOT CAP, 0,35 l roostevabast terasest termojoogipudel, pruunikas-lilla CAMELBAK, HOT CAP, 0,35 l roostevabast terasest termojoogipudel, pruunikas-lilla

CAMELBAK, HOT CAP, 0,35 l roostevabast terasest termojoogipudel, pruunikas-lilla

25.99€
Mudel: 25410
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

KIRJELDUS

Hot Cap hoiab kohvi või tee maitsva ja soojana. Pöörlev klapp kaitseb lekete eest. Avatav ja suletav pöörates. Võib juua igast küljest. Lihtne lahti võtta ja puhastada. Universaalse disainiga kaas, mida saab kasutada Chute® Mag, Eddy® + ja Hot Cap roostevabast terasest joogipudelitega. Sobib kuumadele jookidele kuni 90 ºC.

OMADUSED

Universaalset kaant saab kasutada Chute® Mag, Eddy® + ja Hot Cap roostevabast terasest joogipudelitega. 360° kaas: jooge igast küljest. Klapp, mis kaitseb lekete eest. Avatav ja suletav pöörates. Kõiki osasid pesta käsitsi. Jooge puhast vett ilma BPA, BPS ja BPF.

Tehnilised andmed

Maht

0,35 l

Kaal

244 g

Kaane materjal

polüpropüleen, mis ei sisalda BPA-d

Kaas

360° kaas, lekkekaitsega

Ei sisalda bpa, bps ja bpf

jah

Mõõdud

7,4 x 7,4 x 15,6 cm

Materjal

18/8 roostevaba teras

Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...