Jalgrattad

Lasterattad on suurepärane abivahend lastele, kes on aktiivsed ja kellele meeldib õues aega veeta. Rõõmustage oma võsukest uue rattaga ja minge kogu perega lõbusõidule. D-one.lt – lai valik Early Rideri jalgrattaid erinevas vanuses lastele.

Early Rideri jalgrattad lastele

Kaubamärk Early Rider on maailmas tuntud oma ülikvaliteetsete, uuenduslike ja stiilsete laste jalgrataste poolest. Selle tootja jalgrattad eristuvad disaini ja tugeva alumiiniumraami poolest, mis tagab suurema vastupidavuse ja vähendab jalgratta kaalu. Neid jalgrattaid on saadaval erinevates suurustes, seega saab neid kohandada erinevas vanuses ja pikkuses lastele.

Üks kõige tähtsamatest Early Riderit eristavatest tunnustest on eriline tähelepanu lapse sõidukogemusele. Kerged, stabiilsed jalgrattad aitavad lastel end sõidu ajal mugavamalt tunda ja erinevates teeoludes või olukordades manööverdada. Jalgrattad on loodud tagama sujuva ülemineku tasakaaluratastelt pedaalidega jalgratastele. Nii soodustatakse pisikeste jalgratturite varajast iseseisvust ja enesekindlust.

Early Rideri jalgrattaid eristavad ergonoomiline juhtraua disain ja sadul, mis pakuvad mugavat ja ohutut sõidukogemust, soodustades samas ka laste õiget kehahoiakut. Täiustatud turvalisusega Early Rideri lasteratas on vastupidav vahend pisipõnnidele, et arendada elementaarseid motoorseid oskusi ja minna perega lõbusale rattamatkale.

Millist jalgratast valida?

Kui te ei tea, milline Early Rideri jalgratas oleks teie lapsele parim – soovitame konsulteerida meie spetsialistidega. Oleme valmis aitama teil valida sobivaima jalgratta vastavalt teie lapse vanusele, kasvule, rattasõidu edusammudele ja muudele teie lapsele olulistele aspektidele. Valige oma lapse unistuste jalgratas veebist juba täna!

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!