HOFATS BOWL grill

249.00€
Mudel: 440118
Kohaletoimetamine koju ja DPD pakiautomaati.
  • Kaubale kehtib garantii 24 kuud
  • Kohaletoimetamine koju ja DPD pakiautomaati.
Tootekirjeldus

HOFATS | TRAATALUSEGA tuleanum

Madalam tuleanum | grill

Tuli oma kõige keerukamal kujul! Traatalusega anum (ehk madalam anum) loob terrassil või rõdul mõnusalt õdusa õhkkonna. Terasest valmistatud emailitud poolkera tundub justkui hõljuvat. Anuma saab mõlema tasandil asetada ühetasaselt või ühes suunas, kaitstes nii leeke tuule eest ja peegeldades soojust tulemuslikult ettepoole. Neutraalses asendis saab ANUMAST ideaalne koht küpsetamiseks või grillimiseks, seda tänu küpsetusrestile ja malmplaadile. 

Poolkerasse sisestatud eemaldatav söepann kaitseb maapinda liigse kuumuse eest ja võimaldab tuld ideaalselt hapnikuga varustada. Puhastamine on lihtne ja mugav. Mõlemad jalad on valmistatud valiteetsest roostevabast terasest, nii et toode püsib oma kolmel jalal alati stabiilne.

Saadaval on ka kokkupandav kolmjalg, mis annab anumale rohkem kõrgust ja võimaldab ergonoomiliselt grillida.

Tehnilised andmed

Kaal

5,5 kg

Katmine

Emailiga

Materjal

100% roostevaba teras

Mõõtmed (L x K)

57 x 35 cm

Üldine hinnang

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...