-25%
HOFATS TRIPLE grill HOFATS TRIPLE grill HOFATS TRIPLE grill HOFATS TRIPLE grill

HOFATS TRIPLE grill

224.25€ 299.00€
Mudel: 440133
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

HOFATS | TRIPLE tuleanum

Tõstetud tuleanum | grill 

ANUM – tuli oma kõige keerukamal kujul! Kolmjalaga anum (= tõstetud) ei ole mitte ainult parim võimalik soojusallikas lõõgastaval kokteilipeol, vaid teeb ka järgmisest grillimisest tippsündmuse! Seda eriti siis, kui kombineerite kahte kuumutusplaati nii, et moodustub ring. Kuumutusplaadid on saadaval lisatarvikutena.

Terasest valmistatud emailitud poolkera tundub justkui hõljuvat. Anuma saab mõlema tasandil asetada ühetasaselt või ühes suunas, kaitstes nii leeke tuule eest ja peegeldades soojust tulemuslikult ettepoole. Neutraalses asendis saab anumast ideaalne koht küpsetamiseks või grillimiseks, seda tänu küpsetusrestile ja malmplaadile. 
Poolkerasse sisestatud eemaldatav söepann kaitseb maapinda liigse kuumuse eest ja võimaldab tuld ideaalselt hapnikuga varustada. Puhastamine on lihtne ja mugav. Kokkupandav kolmjalg on tehtud roostevabast terasest ja tagab anumale kõrge, stabiilse aluse.
Saadaval ka madal traatalus, mis teeb anuma muljetavaldavaks ka madalama tuleanumana.

Tehnilised andmed

Katmine

Emailiga

Materjal

100% roostevaba teras

Kaal

7,5 kg

Mõõtmed (L x K)

57 x 75 cm

Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!