HOFATS Triple 90 tuleanum

199.00€
Mudel: 440131
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

HOFATS | TRIPLE tuleanum

Ülistus kaminatele kui kõige ürgsemale soojuse ja õdususe vormile. Konkreetse disainiga ja massiivsest kortenterasest tehtud tuleanumate seeria TRIPLE pakub ürgset soojusallikat, millel on lihtsad ja põnevad funktsioonid. Vaid mõne sammuga saab kolmest identsest osast – mis on sellele vaatamata väga mitmetahulised – täiuslik tervik. Nii on neid ka hõlpsam transportida ja ressursse säästa. Küpsetusresti kõrgust saab igal ajal reguleerida ja see on pööratav. Selle pinnale saab asetada teekannu, vahuveini või grillitavad toiduained. Vürtsika hautise tegemiseks saab seda sissepoole pöörata.

Lisatarvikud: TRIPLE rest, TRIPLE alus, TRIPLE post, TRIPLE jalad

MITMEKÜLGNE: tuleanum on mitmekülgne sisustuselement välitingimustesse. Lisatarvikutega koos saab tulekorvi kasutada grilli, kamina või pliidina. Tuleanuma TRIPLE 65 saab osadeks lahti võtta ja hõlpsalt kolme ühesuguse osana transportida. Läbimõõt 90 cm

MATERJAL: grillialus on tehtud kortenterasest. See moodustab stabiilse roostekihi, mis kaitseb edasise roostetamise eest. Pealmine kiht moodustab elava mustri, mis muudab iga toote unikaalseks. Tähelepanu! Tundlikele materjalidele võib jääda plekke.

STIILNE: höfatsi TRIPLE 65 on austusavaldus traditsioonilisele kaminale kui soojuse, õdususe ja turvalisuse kõige algsemale vormile. Nüüdisaegse, nurgelise, selge disainiga tuletoru avaldab muljet oma lihtsa funktsionaalsuse ja arhailise välimusega. Tõeline pilgupüüdja igal piknikul või grilliõhtulTARVIKUD: tuleanuma jaoks on saadaval lai valik tarvikuid. TRIPLE grilliga saate tuleanumast teha aiagrilli ja pidada maha ühe mõnusa gillipeo. TRIPLE lauda saab kasutada hoiustamiseks või küpsetuspinnana. TRIPLE STANGE on TRIPLE laua aluseks.

HÖFATSI KOHTA: põnevad ja lõpuni viimistletud tooted, mis on valmistatud kõige kvaliteetsematest materjalidest. Höfats hoolitseb selle eest, et lõkke ümber veedetud aeg jääks mälestuseks, millele soojusega tagasi vaatate. Höfatsi tooted on ühtaegu nii ilusad kui ka väga praktilised. Elu parimate hetkede heaks.

Tehnilised andmed

Materjal

Corteni teras

Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...