Uus
GRAEF FW500 hõbedane GRAEF FW500 hõbedane GRAEF FW500 hõbedane GRAEF FW500 hõbedane

GRAEF FW500 hõbedane

269.00€
Mudel: 150538
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

Multiwolf FW 500, hõbedane

Hakklihamasin loovateks lahendusteks

  • Kvaliteetne materjal (roostevaba teras/alumiinium) tagab kauakestvuse
  • Mitmekülgsed tarvikud muudavad köögis tegutsemise loovaks.
  • Kompaktne disain – mahub igasse kööki
  • 400 W mootor ja 2500 W blokeerimatu jõudlus
  • Digitaalne ekraan
  • Ülekoormuskaitse
  • Lisatarvikud

Kompaktne Multiwolf täismetallkorpuses

Kompaktne ja ruumisäästev Multiwolf on alumiiniumkorpusega. Hakkimisplaadid ja lõiketera on tehtud roostevabast terasest. Võimsal 400 W mootoril on blokeerimatu jõudlus 2500 W. Suur edastusjõudlus (torud: 1800-2500 g, sõltuvalt hakkliha tüübist) tagab liha, köögiviljade või taina peaaegu täieliku edasiandmise tarvikutelt.

 

Digitaalne ekraan

Digitaalsel ekraanil kuvatakse tsükli tööaeg, kiirusseadistused ja tagurpidi töötamise funktsioon. Kiirusenupust saate seadistada 2 kiirusega tasemeid. Tagurpidi töötamise seadistamiseks kasutage nuppu REV. Kui seadet 5 minutit ei kasutata, lülitub see seisurežiimi (ekraan kustub). Sisse-välja lülitamise nuppu vajutades läheb seade tagasi tööks valmisoleku režiimi.

 

Optimaalsed tulemused

4,2 cm suur täitetoru võimaldab seadmesse hõlpsalt sisestada ka suuremaid tükke (vajadusel kasutage vajutajat). Kaheosaline lõiketarvik koosneb lõiketerast ja hakkimisplaadist. Seega ei kuumene seade töö ajal, toit püsib jahe ja säilib kauem. Optimaalne toru tagab, et seadmesse jääb väga vähe jääke.

 

Vorsti täitmise toru

Ei ole vahet, millist vorsti parajasti valmistada soovite – komplekti kuuluva vorsti täitmise toruga on seda lihtne teha.

 

Kebabitarvik

Komplekti kuulub kebabitarvik sillutab tee idamaisesse kööki. Hakitud lihast vormitakse väikesed torud, millesse saate panna täidise.

 

Liivaküpsisetarvik

Kuidas oleks mõne mõnusa liivaküpsisega? Selle tarvikuga saate valmistada nelja erineva kujuga küpsiseid.

 

Lihtne puhastada

Nutikas konveiersüsteem püsib peaaegu puhas. Seda saab hõlpsalt puhastada, sest seadme tiguvõlli ja täitealuse saab hõlpsalt eemaldada, osadeks lahti võtta ja puhastada.

Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!