GRAEF KM7016 alusega mikser MYestro, raud vilgukivi

859.00€
Mudel: 150541
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

Alusega mikser MYestro, raud vilgukivi

Alusega mikser MYestro, raud vilgukivi

  • Vaikne, võimas ja vastupidav
  • Eriti vaikne profimootor
  • Suuremate koguste tegemiseks (kuni 3 kg pärmitainast)
  • Sujuv ja stabiilne
  • Planetaarne segaja
  • Professionaalne ja kauakestev
  • Lihtne ja intuitiivne kasutamine
  • Garantii 5 aastat

Profimootor

MYestro 800 W DC-mootor saab hakkama ka profitöödega, tagades energiakulu ja väljundvõimsuse optimaalse suhte. Võrreldes teiste suure võimsusega mootoritega, on see mootor oluliselt suurema jõudlusega ja seega parema energiatõhususega.

Rihmülekanne tagab sujuva töö

Planetaarset käigumehhanismi juhib vastupidava rihmülekandega mootor. Rihmülekanne tagab optimaalse võimsusülekande ning eriti vaikse ja sujuva töö. Müratase: ≤ 60 dB (mõõtmiskaugus: 1 m)

Lihtne kasutuspõhimõte

Sõtkumine, segamine, (koore) vahustamine – kui teil on kiire, valige lihtsalt intuitiivselt puuteekraanilt üks kolmest täisautomaatsest programmist. Seadmel on ka ühe nupuvajutusega aktiveeritav praktiline pulseeriv funktsioon lühiajaliseks kasutamiseks ja lisatarvikute ühendamise võimalus. Sõtkumisastmeid (1-10) ja tööaegu (0-30 min) saate valida ka käsitsi nupuvajutusega ning innovaatiline pöördketas võimaldab neid puuteekraanilt hõlpsalt seadistada.

Innovaatiline valgustus

Ere LED-valgustus tagab optimaalse anuma valgustuse ning seega näete taina valmistamisel alati, mida parajasti teete. Lisaks anuma valgustusele on seadmel ka sinine valgustus, mis tõstab stiilselt esile seadme moodsa disaini.

Täismetallist korpus

Tasakaalustatud täismetallist korpusega seade on tänu oma 18 kg kaalule enneolematult stabiilne ka eriti tihke taina töötlemisel.

Ühe käega aktiveerimine

Vabastushoova saab aktiveerida ühe käega, et kallutada seadme mootoriga osa veidi ettepoole. Nii on mugavam toiduaineid lisada või tarvikuid vahetada. Avatud seadme kõrgus on 59 cm.

Planetaarne segaja

Seadme jõuline planetaarne segamissüsteem tagab alati ühtlase tulemuse. Seade haarab toiduaineid kõikjalt (sh anuma servad ja põhi) ning segab need ühtlaselt. Paigaldage pärast mootoriga osa kallutamist sobiv tarvik ja kinnitage see, keerates korraks.

Eemaldatav pritsmekaitse

Segamisanuma pritsmekaitse saab lukustada kolme eri asendisse, sõltuvalt täiteava soovitud avamissuunast. Nii jäävad toiduained taina valmistamisel anumasse.

Eriti suur täiteava

Pritsmekaitsel on eriti suur täiteava koos kaanega. Selle ava kaudu saate lisada toiduaineid mugavalt ja puhtalt ka taina valmistamise ajal.

Komplekti kuuluvad esemed

7-liitrine roostevabast terasest segamisanum mahutab piisavalt, nii et sobib ka suure koguse taina valmistamiseks.  Näiteks saab seal töödelda kuni 3 kg pärmitainast, 20 munavalget või 1,2 kg koort. Lisaks pritsmekaitsele kuuluvad seadme komplekti kvaliteetsed vispel, tainakonks ja lame klopits. Neid kolme roostevabast terasest tarvikut tohib pesta nõudepesumasinas. Lisatarvikuna saate tellida paindliku segamistarviku (tellimisnumber 146836).

 

Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!