CHEF'SCHOICE M2100 Noateritaja

CHEF'SCHOICE M2100 Noateritaja

519.00€
Mudel: 520226
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

CHEF's CHOICE | Noateritaja mudel 2100

Tänapäeva kiire töötempoga kommertsköökides on söögiriistade hooldamiseks vaja tulemuslikku, kulutõhusat ja ohutut süsteemi. NSF-sertifikaadiga mudel 2100 on ideaalne lahendus nugade kiireks teritamiseks kulutõhusalt ja kiiresti. Selle täiustatud tehnoloogia võimaldab kellel tahes teritada mis tahes kommertsnugade noatera kiiresti ja hõlpsalt nõelteravaks. Teritada saab ka sakilise teraga nugasid.

Kolme etapiga Chef'sChoice® Commercial Diamond Hone® noateritaja mudel 2100 on kiire ja lihtne kasutada ning sellega luuakse tippkvaliteediga, kauakestev terav lõiketera, mis ületab teiste samaväärsete noateritajate tulemusi.

Lihtne kasutada: ChefChoice´i 2100 kommertseesmärgil kasutamiseks mõeldud teritaja on äärmiselt kiire — vähemalt 2-3 korda kiirem kui muud sarnased teritajad.  Teritatakse kõigi kööginugade kogu tera, alates väikesest koorimisnoast kuni suurima peakoka noani ja seda kõike vaid sekunditega. Sisseehitatud, täpse nurgaga juhikud tagavad õige teritamisnurga ja surve ning seega on seda teritajat ülimalt lihtne kasutada.

Noatera Trizor-Plus™: Trizor-Plus™ on kaarekujuline noatera, mis püsib teravam kuni kolm korda kauem kui klassikalised õõnsa pealispinnaga või V-kujulised noaterad. See spetsiaalne noatera aitab toiduaineid töötlemiseks ette valmistada ja rutiinseid hakkimistöid teha, sest selles on ühendatud peene tera sujuv lõikamine ja mikrosoontega tahkude külgmine lõikamine.

Noatera Trizor-Plus™ on ilma kraatideta, mitme kaldnurgaga, peen nõelterav noatera, mille tahkudel on mikrosoontega kanalid. Mikrosooned mööda noatera tahkusid on kombineeritud suurema poleeritud kaldservaga, tagades, et noatera lõikab palju paremini ja ühtlasemalt, sest lõikekoormus jaotub noatera piires ja seega kestab noatera kauem.

Tehnilised andmed

Noatera nurk pärast teritamist

20 kraadi

Eelteritusetapp

Jah

Teritusetapp

Jah

Lihvimis-/poleerimisetapp

Jah

Terastamisetapp

Ei

Teritusaeg

alla 1 minuti esmakordsel teritamisel ja taasteritamisel

Tehnoloogia

Trizor-Plus™ ja EdgeSelect

Ühepoolse noa teritamine

Jah

Teritusetappide arv

3

Abrasiivketas

100% teemantabrasiivkettad

Saab teritada nii sirge kui ka sakilise teraga nuge

Jah

Konsultatsioon ja ülevaatus salongis

Kas teil on küsimusi toote või ostutingimuste kohta?

Meilile: hello@d-one.ee

Telefon: +372 621 0100

Kas soovite toodet otsepildis näha ja katsuda?

Maakri 19/1,Tallinn

I - V 10.00 - 19.00

VI 10.00 - 16.00

Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!