DYSON HS03 CORRALE juuste kujundamise sirgendaja, + nahkkott

449.00€
Mudel: 4025268
Kohaletoimetamine koju ja DPD pakiautomaati.
 • Kaubale kehtib garantii 24 kuud
 • Kohaletoimetamine koju ja DPD pakiautomaati.
Tootekirjeldus

DYSON CORRALE juuksehoolduskomplekt sisaldab:

 • DYSON CORRALE juuste kujundamise sirgendaja
 • DYSON nahkkott

Juuksetangid painduvate plaatidega, mis haaravad ja kujundavad juukseid. Täiustatud juuste kujundamine poole soojusvajadusega. Traadita ühenduse mitmekülgsus.

 • Painduvad plaadid aitavad teil juukseid tõhusalt kujundada: kiirem protsess vähem soojust;

 • Juhtmevaba soengutegemine kuni 30 minutit;

 • Kaabli pikkus 4,34 m.

 • Sobib kõigile juuksetüüpidele;

 • Juhtmega võimalus pikemaks kasutamiseks

 • OLED-ekraan;

 • Reisiks valmis

 • Automaatne väljalülitus ja turvalukustus

Painduvate plaatidega sirgendaja, mis kohandub vastavalt juuste kujule ja struktuurile.

Erinevalt tavalistest sirgendajatest, mille plaadid on tavaliselt metallist, klaasist, titaanist või keraamikast, on Dyson Corrale ainus sirgendaja, mis kasutab juuste kujundamiseks ja stiliseerimiseks väiksema kuumusega painutusplaate. See võimaldab saavutada sama tulemuse vähem juukseid kahjustades ja anda samas sirgema ning siledama tulemuse.

Dyson Corrale ™ sirgendaja võib esmakordsel kasutamisel tunduda teistsugusem kui tavaline sirgendaja. Sirgendaja kerge kaal aitab hoida kujudamisel head kontrolli kergema survega — painutusplaadid teevad teie eest töö ära.

 

Väiksem temperatuur, sama tulemus.

Dyson Corrale sirgendajal on valikus kolm erinevat temperatuuri: 165°C, 185°C ja 210°C. Soengu optimaalne temperatuur sõltub teie juuste tüübist ja stiilist, mida proovite saavutada. Kõrgest kuumusest tulenev kahju suureneb juustele kantava kuumuse hulgaga. Seetõttu soovitame alustada madalaima temperatuuriga ja vajadusel temperatuuri tõsta. Dyson Corrale sirgendaja painutusplaadid võimaldavad teil saavutada sama tulemuse vähema kuumusega.

 

Uus lähenemine juuste sirgendamisele. 

Dyson Corrale igal painutusplaadil on 15 mikrohingedega segmenti, mis on valmistatud täpselt juuste laiuse ja kuju järgi. See tähendab, et sirgendaja plaadid kohandavad ennast vastavalt juuste kujule sirgendamise ajal. Sirgendaja plaadid on valmistatud mangaani ja vase sulamist, mis on tuntud oma tugevuse, elastsuse ning soojusjuhtivuse poolest.

 

Juuste sirgendamine juhtmevabalt

Dyson Corrale sirgendaja abil saate kuni 30-minutit juhtmevaba kasutamisaega. Täpne kasutusaeg sõltub teie juuste tüübist ning kasutusharjumustest. Laadimine võtab vaid 70 minutit. Tööaja lisamiseks pange sirgendaja mittekasutamise ajal laadimisdokile. OLED-ekraan ja helisignaal annavad teile teada, et sirgendaja laadib korralikult. Maksimaalse tööaja saavutamiseks soovitame alati alustada 100% laetud akuga.

Vaata videot
Tehnilised andmed

Võimsus

55 W

Temperatuuri seaded

210 ˚C 185 ˚C 165 ˚C

Juhtmevaba kasutust

30 min

Toitejuhtme pikkus

4,34 m

Aku pinge

10.8 V - 16.8 V

Aku tüüp

Liitiumioonid

Laadimisaeg

90% - 40 min 100% - 70 min

Kasti mõõtmed

20 x 18 x 40 cm

Kasti kaal

5,77 kg

Seadme mõõtmed

4,5 x 4,1 x 29,2 cm

Seadme mass

0,56 kg

Värv

Fuksia / Hall

Mudeli kood

408028-01

EAN kood

5025155072240

Garantii

2 aastat

Üldine hinnang

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...