DYSON HS07 CORRALE juuste kujundamise sirgendaja, vask/hall DYSON HS07 CORRALE juuste kujundamise sirgendaja, vask/hall DYSON HS07 CORRALE juuste kujundamise sirgendaja, vask/hall DYSON HS07 CORRALE juuste kujundamise sirgendaja, vask/hall

DYSON HS07 CORRALE juuste kujundamise sirgendaja, vask/hall

449.00€
Mudel: 5284091
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus


Juuksetangid painduvate plaatidega, mis haaravad ja kujundavad juukseid. Täiustatud juuste kujundamine poole soojusvajadusega. Traadita ühenduse mitmekülgsus.

  • Painduvad plaadid aitavad teil juukseid tõhusalt kujundada: kiirem protsess vähem soojust;

  • Juhtmevaba soengutegemine kuni 30 minutit;

  • Kaabli pikkus 4,34 m.

  • Sobib kõigile juuksetüüpidele;

  • Juhtmega võimalus pikemaks kasutamiseks

  • OLED-ekraan;

  • Reisiks valmis

  • Automaatne väljalülitus ja turvalukustus

Painduvate plaatidega sirgendaja, mis kohandub vastavalt juuste kujule ja struktuurile.

Erinevalt tavalistest sirgendajatest, mille plaadid on tavaliselt metallist, klaasist, titaanist või keraamikast, on Dyson Corrale ainus sirgendaja, mis kasutab juuste kujundamiseks ja stiliseerimiseks väiksema kuumusega painutusplaate. See võimaldab saavutada sama tulemuse vähem juukseid kahjustades ja anda samas sirgema ning siledama tulemuse.

Dyson Corrale ™ sirgendaja võib esmakordsel kasutamisel tunduda teistsugusem kui tavaline sirgendaja. Sirgendaja kerge kaal aitab hoida kujudamisel head kontrolli kergema survega — painutusplaadid teevad teie eest töö ära.

 

Väiksem temperatuur, sama tulemus.

Dyson Corrale sirgendajal on valikus kolm erinevat temperatuuri: 165°C, 185°C ja 210°C. Soengu optimaalne temperatuur sõltub teie juuste tüübist ja stiilist, mida proovite saavutada. Kõrgest kuumusest tulenev kahju suureneb juustele kantava kuumuse hulgaga. Seetõttu soovitame alustada madalaima temperatuuriga ja vajadusel temperatuuri tõsta. Dyson Corrale sirgendaja painutusplaadid võimaldavad teil saavutada sama tulemuse vähema kuumusega.

 

Uus lähenemine juuste sirgendamisele. 

Dyson Corrale igal painutusplaadil on 15 mikrohingedega segmenti, mis on valmistatud täpselt juuste laiuse ja kuju järgi. See tähendab, et sirgendaja plaadid kohandavad ennast vastavalt juuste kujule sirgendamise ajal. Sirgendaja plaadid on valmistatud mangaani ja vase sulamist, mis on tuntud oma tugevuse, elastsuse ning soojusjuhtivuse poolest.

 

Juuste sirgendamine juhtmevabalt

Dyson Corrale sirgendaja abil saate kuni 30-minutit juhtmevaba kasutamisaega. Täpne kasutusaeg sõltub teie juuste tüübist ning kasutusharjumustest. Laadimine võtab vaid 70 minutit. Tööaja lisamiseks pange sirgendaja mittekasutamise ajal laadimisdokile. OLED-ekraan ja helisignaal annavad teile teada, et sirgendaja laadib korralikult. Maksimaalse tööaja saavutamiseks soovitame alati alustada 100% laetud akuga.

Konsultatsioon ja ülevaatus salongis

Kas teil on küsimusi toote või ostutingimuste kohta?

Meilile: hello@d-one.ee

Telefon: +372 621 0100

Kas soovite toodet otsepildis näha ja katsuda?

Maakri 19/1,Tallinn

I-V 09.30 - 18.00

Kasutusjuhend
Lihtsaks ja mobiilseks laadimiseks Laeb ja salvestab juuste sirgendajaid, kui te neid ei kasuta. Kuumakindel reisivutlar ja lennurežiimi sildi kaitse
Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!