Aurugeneraator LAURASTAR LIFT XTRA GERMANIER EDITION

799.00€
Mudel: 1400416
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

KEVIN X SAKSAMAA

Koos Šveitsi moelooja Kévin Germanieriga loodud Laurastar Smart Edition Germanier on täiustatud triikimissüsteem, mis ühendab endas eksklusiivsed tipptehnoloogiad ja vapustava disaini. See piiratud väljaanne on hoolikalt käsitsi kokku pandud taaskasutatud osadest, kehastades Laurastari ja Germanieri ühiseid väärtusi: tipptaset, loovust ja jätkusuutlikkust. See sisaldab ka pimestavat Germanier võtmehoidjat, mida kaunistavad ümbertöödeldud Swarovski kristallid, mis sümboliseerivad nende kahe Šveitsi kaubamärgi liitu.

 

KÉVIN GERMANIER

Kévin Germanier

Kõrgmoe noor imelaps Kévin Germanier on Šveitsi moelooja, kes esitab koodidele väljakutse. Jätkusuutlikkusele pühendununa annab ta materjalidele uue elu, et luua kollektsioone, mis on kõik eelmisest uhkemad. Tema pühendumuse demonstreerimiseks võimendab iga tema loomingut, mis on täis jultumust ja erandit, tema eetiline lähenemine. Vogue France kuulutab teda kui meie põlvkonna kõige lootustandvamat loojat.

Laurastar x Germanier

KEVIN X GERMANIER

Aurugeneraator LAURASTAR LIFT XTRA Aluminium

Kogege viimase põlvkonna aurutiga Laurastar Lift Xtra triikimisvabadust! Teisaldatav aurujaam vastab kõigile kvaliteedi, täpsuse ja ilu standarditele, tänu millele on Šveitsi asjatundlikkus maailmatasemel. Laurastar Xtra kolm ühes auruti, mis triigib, aurutab ja puhastab rõivaid. Tootja pakutav erifunktsioon on kõigile kangatüüpidele sobiv üks optimaalne temperatuuriseadistus, mistõttu pole vaja temperatuuri reguleerida. Kompaktne ja kerge Laurastar Lift Xtra on esimene käepidemega auruti. Seega saate seda kasutada kõikjal, nii triikimislaual kui ka riidepuul. Erakordselt moekas disain on saanud rahvusvahelise auhinna Red Dot Design Award. See on ühtviisi tõhus nii riidepuul oleva rõivaeseme viimistlemiseks kui ka särgi triikimiseks laual. Üks üle keemistemperatuuri kuumutatud veepiisk muundatakse kuivaks mikroauruks, mille maht suureneb 1600 korda. Lisaks pihustatakse auru 15 korda kiiremini kui tavalise triikraua puhul.

Laurastar Lift Plus on kasutusvalmis vaid kolme minutiga, seega saate kaunilt triigitud särki juba hetke pärast kanda. Automaatpeatamise funktsioon lülitab auruti automaatselt välja, kui seda pole kümme minutit kasutatud.

Auru pihustatakse ühtlaselt läbi patenditud Laurastari 3D-alusplaadi, mis kõrvaldab kortsud vaid ühe liigutusega ja värskendab kiud, et teie rõivad püsiksid kauem kaunid. Laurastari hügieeniline kuiv mikroaur, mis jätab rõivad ideaalselt kuivaks, kõrvaldab tavalise triikimise käigus 99,999% bakteritest, seentest ja tolmulestadest. See on ideaalne ja keskkonnasäästlik viis hoida laste ja beebide rõivad täiuslikult puhtad. Seadmel on ka uus sisseehitatud vaikne pump, mis tekitab kuni 5 dB vähem müra.

Laurastari ainulaadne profialusplaat pihustab eriti peent, kuid võimsat auru, mis kohandub kõikide kangastega ja võimaldab ka vertikaalselt aurutada. Ümar kuju aitab ennetada soovimatute kortsude teket.

  • LAURASTARI 150 °C KUIV MIKROAUR KÕRVALDAB 99,9% BAKTERITEST JA 100% TOLMULESTADEST, MIS EI HÄVI 30 JA 40 °C PESUTSÜKLITEGA, NING HOIAB ÄRA ALLERGIATE TEKKE.
  • 3D-alusplaat eemaldab kõik kortsud
  • Tänu ainulaadsetele ergonoomilistele omadustele lihtne ära panna, hõlbus liigutada ja valmis vaid kolme minutiga
  • Enam pole vaja temperatuuri reguleerida
  • Pulseeriv aur tagab optimaalse aurukoguse
  • Üks temperatuur kõikidele kangastele

*Teaduskatsed on tehtud Scitec Research SA laboris Šveitsis.

 

Vaata videot
Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...