Ajutiselt otsas
LAURASTAR SMART M Triikimissüsteem LAURASTAR SMART M Triikimissüsteem LAURASTAR SMART M Triikimissüsteem LAURASTAR SMART M Triikimissüsteem LAURASTAR SMART M Triikimissüsteem LAURASTAR SMART M Triikimissüsteem LAURASTAR SMART M Triikimissüsteem

LAURASTAR SMART M Triikimissüsteem

1799.00€
Mudel: 1400407
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

Triikimissüsteem Laurastar Smart M tagab teie rõivastele vaevata profitasemel ideaalse kvaliteedi. Süsteemiga ühendatud triikimisabiline annab teile kasulikku nõu, mis aitab rõivad kauniks muuta.

Uuendusliku Swiss Laurastar Smart M-i triikimissüsteemiga saavutate suurepärased tulemused kiiresti ja lihtsalt. Laurastar Smart M on varustatud aktiivse triikimislauaga, millel on puhumis- (kaks taset) ja vaakumifunktsioon. Esimene tagab, et triikimise ajal ei teki soovimatuid volte, ja teine kindlustab kanga ühtlase jaotuse triikimislaual, et siluda välja ka kõige väiksemad kortsud. Puhumis- ja vaakumifunktsiooni saab vahetada vaid nupuvajutusega.

Laurastar Smart M-i patenditud kokkupaneku- ja lahtivõtusüsteem teeb triikimissüsteemi kasutamise erakordselt mugavaks. Pärast süsteemi lahtivõttu saate alustada triikimist vaid kolme minutiga, valides ühe kuuest triikimislaua kõrgusest. Kui triikraud ei ole kasutuses, lülitub see 15 minuti pärast automaatselt välja, et tagada suurem ohutus ja energiasäästlikkus.

 

  • 150 °C KUIV MIKROAUR TAPAB 100% TOLMULESTADEST, 99,9% BAKTERITEST JA VIIRUSTEST, MIS EI HÄVI 30 JA 40 °C PESUTSÜKLITEGA, NING HOIAB ÄRA ALLERGIATE TEKKE.
  • Moodne tehnoloogia tagab erakordsed tulemused: liikumisandur vabastab auru, üks optimaalne temperatuuriseadistus kõikidele kangatüüpidele, triikimisabiline ja hooldusteavitused rakenduses.
  • Triikraud ja Laurastari kuiv mikroaur käitlevad materjale ja värve õrnalt.
  • Ventilaatoriga aktiivne triikimislaud ja Laurastari 3D-alusplaadiga triikraud ennetavad kortsude teket. Ventilaatorisüsteem hoiab kanga automaatselt laua peal paigal ja tekitab õhkpadja, et ennetada voltide teket. Tänu vaakumile on rõivad laual siledad, tehes voltide silumise lihtsaks.
  • Laurastari uuendus – automaatne lühikeste impulssidega pulseeriv voog See tehnoloogia tagab auru optimaalse jaotuse ja ideaalse triikimistulemuse, säilitades kanga tekstuuri ja värvi.
  • Katkematu triikimise tagavad eemaldatav 1,2 l veepaak ja sisseehitatud katlakivifilter, mis võimaldab kraanivett kasutada.

Kinnitatud Šveitsis Scitec Research SA-s tehtud uuringutega. 

 

 

Tehnilised andmed

Seadme võimsus

2200 W

Pidev aururõhk

3,5 baari

Ventilaatori võimsus

7,2 W, 4 kiirust

Triikraua kaal

1,1 kg

Paagi mahutavus

~ 1,2 l

Välispinna mõõdud

125 × 42 cm

Mõõdud kokkupanduna (K × P × L)

137 × 42,4 × 21,8 cm

Mõõdud lahtivõetuna (K × P × L)

(83–104) × 42,4 × 21,8 cm

Reguleeritav kõrgus Aurutijuhtme pikkus: 2,1 m Kogukaal: 19 kg

83–104 cm

Toitejuhtme pikkus

2,3 m

Aurutijuhtme pikkus

2,1 m

Kogukaal

19 kg

Täielik sõltumatus triikimise ajal

+

Eemaldatav veepaak

+

Kuumakindel triikrauahoidik

+

Automaatpeatamine

+

Bluetooth-ühendusega juhendamisrakendus

+

Alumiiniumist alusplaat, harjatud viimistlusega

+

Veepaagi tühjenemise märgutuli

+

Kasutusjuhend
Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!