LAURASTAR S PURE PLUS triikimissüsteem, heleroheline

1299.00€
Mudel: 14004130
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

Laurastar S Pure Plus taastab teie rõivaste vormi ja ilu võrreldes tavaaurutiga poole kiiremini sõltumata värvist või kangast.

Uuendusliku triikimissüsteemiga Swiss Laurastar S Pure Plus saavutate suurepärased tulemused kiiresti ja lihtsalt. Laurastar S Pure Plus on varustatud aktiivse triikimislauaga, millel on puhumis- (kaks taset) ja vaakumifunktsioon. Esimene tagab, et triikimise ajal ei teki soovimatuid volte, ja teine kindlustab kanga ühtlase jaotuse triikimislaual, et siluda välja ka kõige väiksemad kortsud. Puhumis- ja vaakumifunktsiooni saab vahetada vaid nupuvajutusega.

Laurastar S Pure Plus-i patenditud kokkupaneku- ja lahtivõtusüsteem teeb triikimissüsteemi kasutamise erakordselt mugavaks. Pärast süsteemi lahtivõttu saate alustada triikimist vaid kolme minutiga, valides ühe kuuest triikimislaua kõrgusest. Kui triikraud ei ole kasutuses, lülitub see 15 minuti pärast automaatselt välja, et tagada suurem ohutus ja energiasäästlikkus.

  • 150 °C KUIV MIKROAUR TAPAB 100% TOLMULESTADEST, 99,9% BAKTERITEST JA VIIRUSTEST, MIS EI HÄVI 30 JA 40 °C PESUTSÜKLITEGA, NING HOIAB ÄRA ALLERGIATE TEKKE.
  • Triikraud ja Laurastari kuiv mikroaur käitlevad materjale ja värve õrnalt.
  • Ventilaatoriga aktiivne triikimislaud ennetab kortsude teket. Ventilaatorisüsteem hoiab kanga automaatselt laua peal paigal ja tekitab õhkpadja, et ennetada voltide teket. Tänu vaakumile on rõivad laual siledad, tehes voltide silumise lihtsaks.
  • Katkematu triikimise tagavad eemaldatav 1,2 l veepaak ja sisseehitatud katlakivifilter, mis võimaldab kraanivett kasutada.
*Kinnitatud Šveitsis Scitec Research SA-s tehtud uuringutega. 

Tehnilised andmed

Auru rõhk

konstant 3,5 baari (kahekordne helitugevus)

Triikimise aeg

lõputult

Seadme võimsus

2200W

Ventilaatori võimsus

16 VA, 2 kiirust

Kütte indikaator

on

Värv

lillia

Raud kaal

1.18 kg

Raudne tald

alumiinium, poleeritud viimistlus

Raudhoidja

on

Veemahuti maht

~ 1.2 l

Tühja veepaagi indikaator

on

Katlakivi eemaldamise süsteem

on

Katlakivi eemaldamise süsteemi tüüp

katlakivi eemaldamise filter graanulitega

Kokkupandud süsteemi mõõtmed (L x K x S)

137 x 42 x 20 cm

Laiendatud süsteemi mõõtmed (L x K x S)

(82-102) x 137 x 42 cm

Toitejuhtme pikkus

2.3 m

Vooliku pikkus

2.1 m

üldkaal

19 kg

Päritolu

Šveits

Kasutusjuhend
See aurujuhtme hoidik juhib aurujuhet nii, et triikida on hõlpsam ja mugavam. Laurastari Šveitsi spetsialistide spetsiaalse disainiga äravooluanum kogub endasse vees olevad soovimatud osakesed, kui kuumaveeanumat loputate. Need katlakivi eemaldamise filtrid tagavad suurepärase vee filtreerimise ja pikendavad süsteemi eluiga, tagades kuumaveeanuma osade kauakestvuse ja parema kvaliteediga auru. Triikimislaua kate Mycover - spetsiaalselt Laurastari triikimissüsteemidele mõeldud triikimislaua kate on nüüdisaegse disainiga ja paksem, muutes triikimise hõlpsamaks ja mugavamaks. Laurastari spetsialistide spetsiaalse disainiga materjalid võimaldavad doseerida täpselt õige koguse auru ja elastne pael võimaldab hõlpsa kinnitamise. Võimaldab teil aurugeneraatorit ilma seda välja lülitamata mis tahes ajal täita. Võimalik on paigaldada ka katlakivi eemaldamise filter, mis kraanivett enne triikimist filtreerib. Keerab õrnu kangaid ja takistab läikivate kohtade teket tumedatel kangastel
Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...