LAURASTAR SMART U Triikimissüsteem GERMANIER EDITION

2899.00€
Mudel: 1400415
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

KEVIN X SAKSAMAA

Koos Šveitsi moelooja Kévin Germanieriga loodud Laurastar Smart Edition Germanier on täiustatud triikimissüsteem, mis ühendab endas eksklusiivsed tipptehnoloogiad ja vapustava disaini.

See piiratud väljaanne on hoolikalt käsitsi kokku pandud taaskasutatud osadest, kehastades Laurastari ja Germanieri ühiseid väärtusi: tipptaset, loovust ja jätkusuutlikkust. See sisaldab ka pimestavat Germanier võtmehoidjat, mida kaunistavad ümbertöödeldud Swarovski kristallid, mis sümboliseerivad nende kahe Šveitsi kaubamärgi liitu.

KÉVIN GERMANIER

Kévin Germanier

Kõrgmoe noor imelaps Kévin Germanier on Šveitsi moelooja, kes esitab koodidele väljakutse. Jätkusuutlikkusele pühendununa annab ta materjalidele uue elu, et luua kollektsioone, mis on kõik eelmisest uhkemad. Tema pühendumuse demonstreerimiseks võimendab iga tema loomingut, mis on täis jultumust ja erandit, tema eetiline lähenemine. Vogue France kuulutab teda kui meie põlvkonna kõige lootustandvamat loojat.

Laurastar x Germanier

KEVIN X GERMANIER

Muutke kardinaalselt viisi, kuidas oma rõivaste eest hoolt kannate – Laurastar Smart U on maailma esimene internetiga ühendatud triikraud. Uuendusliku Bluetooth-tehnoloogiaga seadme mobiilirakendus on kui juhendaja, kes jagab kasulikke nõuandeid kortsudeta tulemuse saavutamiseks. Hügieeniline aurutamine kõrvaldab tõestatult kuni 99,99% bakteritest ning võimas mikroaur kohandub kõigi kangatüüpidega ja puhastab sügavuti.

Tootevaliku kõige kõrgtehnoloogilisem mudel Laurastar Smart U on varustatud kõigi Laurastari värskeimate tehniliste uuendustega. Süsteem tagab andurite ja internetiühenduse abil vaevata ideaalsed tulemused.

Uuendusliku Swiss Laurastar Smart U triikimissüsteemiga saavutate suurepärased tulemused kiiresti ja lihtsalt. Laurastar Smart U on varustatud aktiivse triikimislauaga, millel on puhumis- (kaks taset) ja vaakumifunktsioon. Esimene tagab, et triikimise ajal ei teki soovimatuid volte, ja teine kindlustab kanga ühtlase jaotuse triikimislaual, et siluda välja ka kõige väiksemad kortsud. Puhumis- ja vaakumifunktsiooni saab vahetada vaid nupuvajutusega.

Laurastar Smart U patenditud kokkupaneku- ja lahtivõtusüsteem teeb triikimise erakordselt mugavaks. Pärast süsteemi lahtivõttu saate alustada triikimist vaid kolme minutiga, valides ühe kuuest triikimislaua kõrgusest. Kui triikraud ei ole kasutuses, lülitub see 15 minuti pärast automaatselt välja, et tagada suurem ohutus ja energiasäästlikkus.

 

  • 150 °C KUIV MIKROAUR TAPAB 100% TOLMULESTADEST, 99,9% BAKTERITEST JA VIIRUSTEST, MIS EI HÄVI 30 JA 40 °C PESUTSÜKLITEGA, NING HOIAB ÄRA ALLERGIATE TEKKE.

Kinnitatud Šveitsis Scitec Research SA-s tehtud uuringutega.

  • Moodne tehnoloogia tagab erakordsed tulemused: liikumisandur vabastab auru, üks optimaalne temperatuuriseadistus kõikidele kangatüüpidele, triikimisabiline ja hooldusteavitused rakenduses.
  • Triikraud ja Laurastari kuiv mikroaur käitlevad materjale ja värve õrnalt.
  • Ventilaatoriga aktiivne triikimislaud ja Laurastari 3D-alusplaadiga triikraud ennetavad kortsude teket. Ventilaatorisüsteem hoiab kanga automaatselt laua peal paigal ja tekitab õhkpadja, et ennetada voltide teket. Tänu vaakumile on rõivad laual siledad, tehes voltide silumise lihtsaks.
  • Laurastari uuendus – automaatne lühikeste impulssidega pulseeriv voog See tehnoloogia tagab auru optimaalse jaotuse ja ideaalse triikimistulemuse, säilitades kanga tekstuuri ja värvi.
  • Sensteam-tehnoloogia tuvastab triikraua liikumise ja lülitab auru automaatselt sisse. Enam pole vaja nuppe vajutada, lihtsalt liigutage triikrauda ja auru hakkab tulema. Nii kauni tulemuse saavutamine pole kunagi olnud nõnda lihtne!
  • Katkematu triikimise tagavad eemaldatav 1,2 l veepaak ja sisseehitatud katlakivifilter, mis võimaldab kraanivett kasutada.

 

 

 


 

Vaata videot
Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!