-20%
Uus
LAURASTAR 1980 ANNIVERSARY SMART U Triikimissüsteem LAURASTAR 1980 ANNIVERSARY SMART U Triikimissüsteem LAURASTAR 1980 ANNIVERSARY SMART U Triikimissüsteem LAURASTAR 1980 ANNIVERSARY SMART U Triikimissüsteem LAURASTAR 1980 ANNIVERSARY SMART U Triikimissüsteem LAURASTAR 1980 ANNIVERSARY SMART U Triikimissüsteem

LAURASTAR 1980 ANNIVERSARY SMART U Triikimissüsteem

1599.20€ 1999.00€
Mudel: 14004061
Kohaletoimetamine koju ja DPD pakiautomaati.
  • Kaubale kehtib garantii 24 kuud
  • Kohaletoimetamine koju ja DPD pakiautomaati.
Tootekirjeldus

Muutke kardinaalselt viisi, kuidas oma rõivaste eest hoolt kannate – Laurastar Smart U on maailma esimene internetiga ühendatud triikraud. Uuendusliku Bluetooth-tehnoloogiaga seadme mobiilirakendus on kui juhendaja, kes jagab kasulikke nõuandeid kortsudeta tulemuse saavutamiseks. Hügieeniline aurutamine kõrvaldab tõestatult kuni 99,99% bakteritest ning võimas mikroaur kohandub kõigi kangatüüpidega ja puhastab sügavuti.

Tootevaliku kõige kõrgtehnoloogilisem mudel Laurastar Smart U on varustatud kõigi Laurastari värskeimate tehniliste uuendustega. Süsteem tagab andurite ja internetiühenduse abil vaevata ideaalsed tulemused.

Uuendusliku Swiss Laurastar Smart U triikimissüsteemiga saavutate suurepärased tulemused kiiresti ja lihtsalt. Laurastar Smart U on varustatud aktiivse triikimislauaga, millel on puhumis- (kaks taset) ja vaakumifunktsioon. Esimene tagab, et triikimise ajal ei teki soovimatuid volte, ja teine kindlustab kanga ühtlase jaotuse triikimislaual, et siluda välja ka kõige väiksemad kortsud. Puhumis- ja vaakumifunktsiooni saab vahetada vaid nupuvajutusega.

Laurastar Smart U patenditud kokkupaneku- ja lahtivõtusüsteem teeb triikimise erakordselt mugavaks. Pärast süsteemi lahtivõttu saate alustada triikimist vaid kolme minutiga, valides ühe kuuest triikimislaua kõrgusest. Kui triikraud ei ole kasutuses, lülitub see 15 minuti pärast automaatselt välja, et tagada suurem ohutus ja energiasäästlikkus.

 

  • 150 °C KUIV MIKROAUR TAPAB 100% TOLMULESTADEST, 99,9% BAKTERITEST JA VIIRUSTEST, MIS EI HÄVI 30 JA 40 °C PESUTSÜKLITEGA, NING HOIAB ÄRA ALLERGIATE TEKKE.

Kinnitatud Šveitsis Scitec Research SA-s tehtud uuringutega.

  • Moodne tehnoloogia tagab erakordsed tulemused: liikumisandur vabastab auru, üks optimaalne temperatuuriseadistus kõikidele kangatüüpidele, triikimisabiline ja hooldusteavitused rakenduses.
  • Triikraud ja Laurastari kuiv mikroaur käitlevad materjale ja värve õrnalt.
  • Ventilaatoriga aktiivne triikimislaud ja Laurastari 3D-alusplaadiga triikraud ennetavad kortsude teket. Ventilaatorisüsteem hoiab kanga automaatselt laua peal paigal ja tekitab õhkpadja, et ennetada voltide teket. Tänu vaakumile on rõivad laual siledad, tehes voltide silumise lihtsaks.
  • Laurastari uuendus – automaatne lühikeste impulssidega pulseeriv voog See tehnoloogia tagab auru optimaalse jaotuse ja ideaalse triikimistulemuse, säilitades kanga tekstuuri ja värvi.
  • Sensteam-tehnoloogia tuvastab triikraua liikumise ja lülitab auru automaatselt sisse. Enam pole vaja nuppe vajutada, lihtsalt liigutage triikrauda ja auru hakkab tulema. Nii kauni tulemuse saavutamine pole kunagi olnud nõnda lihtne!
  • Katkematu triikimise tagavad eemaldatav 1,2 l veepaak ja sisseehitatud katlakivifilter, mis võimaldab kraanivett kasutada.

 

 

 


 

Tehnilised andmed

Pidev triikimine

+

Aktiivne 3D alusplaat

+

Pulseevir aur

+

Technologia "Sensteam"

+

Bluetooth-ühendusega juhendamisrakendus

+

Pidev aururõhk

3,5 baari

Ventilaatori võimsus

7,2 W, 4 kiirust

Seadme võimsus

2200 W

Varuosad
See aurujuhtme hoidik juhib aurujuhet nii, et triikida on hõlpsam ja mugavam. Laurastari Šveitsi spetsialistide spetsiaalse disainiga äravooluanum kogub endasse vees olevad soovimatud osakesed, kui kuumaveeanumat loputate. Need katlakivi eemaldamise filtrid tagavad suurepärase vee filtreerimise ja pikendavad süsteemi eluiga, tagades kuumaveeanuma osade kauakestvuse ja parema kvaliteediga auru. See mitmekülgne kate sobib peaaegu kõikidele triikimislaudadele. Unikaalne aastapäeva disainiversioon Võimaldab teil aurugeneraatorit ilma seda välja lülitamata mis tahes ajal täita. Võimalik on paigaldada ka katlakivi eemaldamise filter, mis kraanivett enne triikimist filtreerib. See praktiline konks võimaldab teil riputada oma kaitsvat taldrikut, kui see on veel kuum. Keerab õrnu kangaid ja takistab läikivate kohtade teket tumedatel kangastel See spetsiaalselt Laurastari triikimissüsteemidele mõeldud kate kaitseb triikimislauda mustuse ja tolmu eest. Pehme materjal ja tõmblukk muudavad selle hõlpsasti paigaldatavaks. Seda on veelgi lihtsam hooldada, kuna see on masinpesukõlblik.
Üldine hinnang

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...