WUSTHOF Amici knife block cilinder, 6 spaces

WUSTHOF Amici knife block cilinder, 6 spaces

399.00€
Mudel: 710521
Kohaletoimetamine koju ja DPD pakiautomaati.
  • Kaubale kehtib garantii 24 kuud
  • Kohaletoimetamine koju ja DPD pakiautomaati.
Tootekirjeldus
Saksamaal sepistatud, Itaaliast inspireeritud: iga Amici nuga on austusavaldus WUSTHOFi koostööle Castello di Serragiummentaga, 16. sajandi lossiga Calabria maapiirkonnas.

WÜSTHOF Amici on inspireeritud Itaalia Calabria külluslikust päikesest ja põllumaast ning kehastab "la dolce vita": rõõmsat elutunnet. Amici seerias on WÜSTHOF-i ikoonilised, täppisvalmistatud noad kombineeritud unikaalselt kooritud Calabria oliivipuust käepidemetega, ühendades kaasaegse käsitööoskuse Itaalia disainitunnetusega, et luua ideaalne nuga söögi valmistamiseks ja jagamiseks. Benvenuti Amici.

shield

Pikaealisus

circle

Valmistatud Solingenis, Saksamaal

Unikaalsed terad

"Amici" nuga sepistatakse ühest tükist WÜSTHOF-i terasest Solingeni tehases Saksamaal. WÜSTHOFi sepikojas täpselt vormitud spetsiaalne roostevaba teras on äärmiselt kõva, vastupidav ja roostekindel. Iga nuga viimistlevad kogenud noameistrid käsitsi, et need sobiksid ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks.

Kalabria oliivipuu

Iga Amici nuga on originaalne tänu oliivipuidust käepidemete eripärale. Calabria oliivipuu kasvab aeglaselt, selle puit on äärmiselt vastupidav, mis on looduslikult vett tõrjuv ja antibakteriaalne. WÜSTHOFi säästvalt hangitud puit pärineb peamiselt oliivipuudest, mis oma vanuse tõttu kannavad vähe või ei kanna üldse vilja.

Üldine hinnang

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...