STATUS Homevac HV500 vaakumseade STATUS Homevac HV500 vaakumseade STATUS Homevac HV500 vaakumseade

STATUS Homevac HV500 vaakumseade

109.00€
Mudel: 631006
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

STATUS | Homevac HV500 vaakumseade

Õhu käes olles toit rikneb, sest bakterid vajavad kasvamiseks ja arenemiseks hapnikku. Vaakumpakendamisel hapnik eemaldatakse ning see takistab toiduainetel roiskumast ja hallitamast. Samal ajal säilib toidu maitse, vitamiinid ja lõhn, ilma et tuleks lisada säilitusaineid või muid (kahjulikke) lisaaineid. Vaakumpakendamine on kõige tervislikum viis toitu kaua säilitada.

Vaakumseade Homevac HV500 koos sellega kaasas olevate vaakumtarvikutega on suurepärane viis vaakumsäilitamise eelistega tutvuda. Unikaalne 16-osaline komplekt sisaldab kõike, mida on vaja toidu säilivusaja pikendamiseks kodumajapidamises, alates pikemajaliseks säilitamiseks mõeldud vaakumkottidest kuni toidu säilitamise anumateni igapäevaseks kasutamiseks.

Automaatne vaakumpakendamise funktsioon muudab kõvade ja kuivade toiduainete vaakumpakendamise väga lihtsaks. See tähendab, et vaakumpakendamiseks piisab vaid nupuvajutusest. Seade väljastab õhku ja kui seadme surve jõuab 750 millibaarini, sulatab see koti kinni.

Õrnade toiduainete (nagu toores liha, seened ja pehmed puuviljad) korral kasutage niiöelda manuaalset vaakumpakendamise funktsiooni. Sel juhul jälgige vaakumpakendamise protsessi ja lõpetage õhu väljastamine, kui kotis olev vedelik hakkab voolama masina suunas või enne, kui kott surutakse nii tugevasti kokku, et see võib pehmeid toiduaineid kahjustada. Seejärel sulatab seade koti kokku ja saate toidu sahvrisse või külmikusse hoiule panna.

Tehnilised andmed

KAAL

4500 g

MÕÕTMED

225 × 430 × 245 mm

PUMBA VÕIMSUS

14 liitrit minutis

VAAKUM

750 millibaari

MOOTOR

230 V AC

VAAKUMPUMP

ühekolviline

Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!