LAURASTAR IZZI plus aurugeneraator

439.20€ 549.00€
Mudel: 1400414
Kohaletoimetamine koju ja DPD pakiautomaati.
  • Kaubale kehtib garantii 24 kuud
  • Kohaletoimetamine koju ja DPD pakiautomaati.
Tootekirjeldus

IZZI PLUS

Valige IZZI PLUS-iga auruga desinfitseerimine. Tänu DMS-aurutile ja kuiva mikropeene auru (DMS) võimsusele kõrvaldab IZZI PLUS loomulikult ja vastupidavalt objektidelt, pindadelt ja kangastelt leitud mikroorganismid ja kahjurid ning piirab allergiate ja infektsioonide ohtu. Sobib suurepäraselt madratsitele, patjadele, vaipadele, kardinatele, diivanitele, köögitasapindadele, mähkimislaudadele, kärudele, pehmetele mänguasjadele ning suurematele esemetele ja pindadele. IZZI PLUS värskendab ka kõiki kangaid, ka kõige õrnemaid, vähendades ebameeldivaid lõhnu.

  • TAPAB 100% TOLMULESTAD, LUTIKAD, RIIDEKOID JA TÄID.
  • ELIMINEERIB >99,999% BAKTERID, VIIRUSED JA SEENED NING VÄHENDAB EBAMEELDAVAID LÕHNU
  • ÜLEKUUMENDATUD AUR: VÕIMAS, KIIRE JA AVAR
  • LOODUSLIK JA KEMIKAALIVABA TOIMING
  • TÄNU Ainulaadsele ERGONOOMILISELE KUJULE LIHTSALT KOKKU PANNA JA HOIUSTADA"
Vaata videot

Tehnilised andmed

Mõõtmed

45 x 28 x 28 cm

Triikimisaeg

3 min

Aururõhk

3,5 bar

Auru kiirus

104 km/h

Auru temperatuur

up to 150°C

Veepaagi mahutavus

1,1 l

Võimsus

2000 W

Triikraua kaal

650 g

Kogukaal

5,3 kg

Valmistatud

Hungary

Varuosad
Kuumakindel kinnas tagab auruti parema ja mugavama kasutamise. "1,1-liitrine eemaldatav veepaak tagab teie aurugeneraatori või hügieenilise auruti pideva kasutamise. Saate oma seadet igal ajal uuesti täita, ilma et peaksite seda esmalt välja lülitama. Eemaldage paak lihtsalt aluselt.

Eemaldatav veepaak on konstrueeritud nii, et see ühilduks katlakivivastase filtriga (müüakse eraldi), mis filtreerib kraanivee enne selle kasutamist triikimiseks ja desinfitseerimiseks.

See toode ühildub seadmetega Lift, Lift Plus, Lift Xtra ja IZZI. "Spetsiaalselt Laurastari Šveitsi inseneride poolt välja töötatud katlakivivastane filter võimaldab filtreerida kraanivett enne selle kasutamist triikimiseks ja desinfitseerimiseks. Filtreerides välja lubjakivi, pikendab see teie triikraua või hügieenilise auruti eluiga. soolade filtreerimine, see parandab auru kvaliteeti Korrosioonivastane, samuti hoiab ära katla komponentide kahjustamise. Kassett tuleks vahetada, kui teie jaama punane tuli vilgub.

Lift, Lift Plus, Lift Xtra ja IZZI.

Saadaval ainult 3" pakendis Aluskate Textile-Guard tekstiilide desinfitseerimiseks. Tallakate Surface-Guard pindade desinfitseerimiseks.
Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...