STATUS Kitsas kilerull 20x300cm, 4 pcs STATUS Kitsas kilerull 20x300cm, 4 pcs STATUS Kitsas kilerull 20x300cm, 4 pcs STATUS Kitsas kilerull 20x300cm, 4 pcs

STATUS Kitsas kilerull 20x300cm, 4 pcs

11.99€
Mudel: 631010
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

STATUS | Kitsas kilerull, 200 x 3000 mm, 4 tk

Te kasvatate aias endale puu- ja köögivilja ning soovite neid talveks hoiustada? Vaakumpakendamine on parim viis sügavkülmutatavate toiduainete hoiustamiseks. Peate vaid valima kvaliteetsed vaakumkotid, mis toiduaineid kaitsevad.

Vaakumpakendades säilivad toiduained kuni neli korda kauem, sest hapniku eemaldamisel kaovad bakteritele soodsad elutingimused. Vaakumpakendamine vähendab oluliselt oksüdatsiooni, mis põhjustab hallitust, toidu riknemist ja muutusi toidu maitses, välimuses ja lõhnas. Teie jaoks tähendab see seda, et vaakumpakendatud (sügavkülmutatud) toiduained säilitavad oma algse maitse ja vitamiinid.

Kitsas kile sobib järgmiste toiduainete hoiustamiseks:

  • Väiksemad ühes tükis toiduained nagu juust ja liha
  • Viilutatud suvikõrvits, porgandid, lillkapsas, brokoli
  • Seened
  • Marjad ja muud sobivate mõõtmetega toiduained
Tehnilised andmed

Mõõtmed (pikkus x laius x kõrgus)

15 x 21 x 4.5 cm

Kaal

545 g

Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!