STATUS Minivac vaakumseade

67.99€
Mudel: 631042
Kohaletoimetamine koju ja DPD pakiautomaati.
  • Kaubale kehtib garantii 24 kuud
  • Kohaletoimetamine koju ja DPD pakiautomaati.
Tootekirjeldus

STATUS | Minivac vaakumseade

Vaakumseade Minivac on parim abiline moodsa pere köögis. Statuse kõige väiksem vaakumpakendamismasin on ideaalne neile, kes ei vaakumpakenda nii tihti, kuid soovivad siiski toitu kõrgetele standarditele vastavalt säilitada. Vaakumseade võtab tööpinnal vähem ruumi kui leivakast ja selle saab lihtsalt sahtlisse hoiule panna.

Vaatamata minidisainile on vaakumpakendamismasinal Minivac nii automaatne kui ka manuaalne vaakumfunktsioon, nii et saate vaakumpakendada nii pehmeid ja vedelaid kui ka kuivi ja kõvasid toiduaineid.

Kasutage automaatset vaakumpakendamise funktsiooni kuivatatud liha, pähklite, ubade, porgandite jms hoidmiseks. Vaakumpakendatud toidud ei rikne ega kaota oma maitset ning neid saab hoida sahvris või külmikus. Manuaalne vaakumpakendamise funktsioon takistab pehmetel ja vedelatel toiduainetel kahjustumast ning vedelikul masinasse sattumast.

Tehnilised andmed

MOOTOR

12 V DC

PUMBA VÕIMSUS

9 liitrit minutis

VAAKUMPUMP

ühekolviline

VAAKUM

550 millibaari

VAAKUMKANALI PIKKUS

280 mm

Üldine hinnang

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...