-25%
STATUS Suured vaakumkotid 28x36 cm, 25 pcs STATUS Suured vaakumkotid 28x36 cm, 25 pcs STATUS Suured vaakumkotid 28x36 cm, 25 pcs

STATUS Suured vaakumkotid 28x36 cm, 25 pcs

8.97€ 11.90€
Mudel: 631008
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

STATUS | Suured vaakumkotid, 280 x 360 mm, 25 tk

Suured vaakumkotid sobivad suuremate leivatükkide, puu- ja köögiviljade säilitamiseks.  Kõige paksemad vaakumkotid turul, mis sobivad ka korduvkasutamiseks. Säilitage toiduaineid vastavalt kõrgele standardile, nii et need säilitavad oma täieliku maitse ja lõhna ka pärast sügavkülmikus hoiustamist.

Vaakumpakendamiskotid peavad olema sobiva paksusega ja koostisega, sest need on kaks tegurit, mis mõjutavad vaakumpakendamise protsessi oluliselt. Statuse vaakumkotid on kõige paksemad turul. Sileda osa paksus on 100 µm ja soonelise osa paksus on130 µm. See tähendab, et kotid ei mõrane, kui need sügavkülmikusse hoiule panna, liha ei rääsu ning puu- ja köögviljade toiteväärtus säilib paremini.

280 x 360 mm vaakumkotid sobivad järgmiste toiduainete vaakumpakendamiseks:

  • Suuremad toote liha lõigud ja kuivatatud lihatooted
  • Leib või puuviljakook
  • Puu- ja köögiviljad ületalve hoidmiseks
  • Kreeka pähklid ja sarapuupähklid
Tehnilised andmed

Mõõtmed (pikkus x laius x kõrgus)

19.5 x 28 x 4 cm

Kaal

Kaal

Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!