Uus
VINTURI V1010 punase veini õhutaja/valaja tilkumiskindla alusega, süsinikhall VINTURI V1010 punase veini õhutaja/valaja tilkumiskindla alusega, süsinikhall VINTURI V1010 punase veini õhutaja/valaja tilkumiskindla alusega, süsinikhall

VINTURI V1010 punase veini õhutaja/valaja tilkumiskindla alusega, süsinikhall

49.99€
Mudel: 520416
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

Kiirendage veini õhutamise protsessi selle autentse Vinturi punase veini õhutajaga.

Selle õhutajaga saate avada ja tasakaalustada punast veini klaasi valamise ajal - enam ei ole vaja oodata, nagu tavaliste õhutajate korra. Vinturi punase veini õhutajal on patenteeritud tehnoloogia, kus vein voolab kiiremini, vähendade samal ajal rõhku. See rõhuerinevus tõmbab sisse sobivas koguses õhku, mis seguneb veiniga ning annab tulemuseks täiuslikuma maitsebuketi, paremini esiletõstetud maitsed ja ühtlasema lõppmulje - absoluutselt täiuslik õhutamine.

  • Veini õhutamisel kuulatage heli - see heli on unikaalne ja saate olla kindel, et teil on autentne Vinturi õhutaja.
  • Korpuse valmistamisel on kasutatud spetsiaalselt moodustatud akrüüli ja unikaalset õhutuskanalit, millega saab avada ja tasakaalustada kõiki punaseid veine.
  • Filtrisõel kaitseb veini korgitükkide ja sette eest.
  • Kui olete veini klaasi valanud, saate seadme kiiresti kraani all puhtaks loputada või nõudepesumasinasse panna.
  • Hoiustamiseks saab kasutada tilkumiskindlat alust.

Vinturi punase veini õhutaja on kindlasti vajalik igal kodusel peol. Sellega saate kiiresti õhutada terve pudeli või kas või ühe klaasi veini. Mida suurem veinisõber olete, seda enam oskate hinnata erinevust, mille Vinturi õhutajad loovad!

Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!