Uuenduslik seade, mis võib oluliselt vähendada õhus leiduvate allergeenide hulka ja parendada elukvaliteeti

Kevad on üks ilusamaid aastaaegu, mil koos loodusega ärkavad ka meie positiivsed emotsioonid. Kuid paljude inimeste jaoks on see periood äärmiselt raske: silmad jooksevad vett ja punetavad, nina on kinni, hingamine raskendatud, lõputu aevastamine ja energiapuudus hoiatavad aktiveerunud allergia eest. Seda ebameeldivat perioodi ei ole võimalik vältida, kuid uudseid meetodeid rakendades saab sümptomeid leevendada ning parandada oluliselt füüsilist ja emotsionaalset enesetunnet.

Hooajalise allergia võivad vallandada erinevad tegurid: soojal aastaajal on peamisteks ärritajateks õietolm ja hallitus, külmal ajal kodus leiduvad ärritajad, näiteks tolmulestad, hallitus, taimed, kuiv õhk või isegi lemmikloomad. Kui allergiatekitajad on tuvastatud, saab osa neist kõrvaldada ja ebameeldivaid sümptomeid leevendada arsti poolt välja kirjutatud ravimitega, kuid kõige tähtsam on, et siseruumides oleks tagatud püsivalt sobiv keskkond – ruumide puhtus ja sissehingatava õhu kvaliteet.

Kaasaegne, ohutu ja tõhus viis õhu puhastamiseks ruumides

Harilikult tuulutatakse tube, et ruumides oleks värske ja meeldiv õhk. Kuid see viis ei sobi allergikutele, sest nii satuvad ruumidesse ka allergiatekitajad ja meid kõiki mõjutav saastunud õhk. Kaasaegne, turvaline ja ülitõhus viis õhu puhastamiseks ruumides on kompaktsete õhupuhastite-niisutite kasutamine, mida pole vaja paigaldada ja vajadusel saab neid ühest ruumist teise tõsta.

Puhastab õhku, vähendab oluliselt suletud keskkonnas levivate allergeenide hulka

Dyson Pure Humidify + Cool on kogu maailmas üks hinnatumaid ruumide niisutus- ja puhastusseadmeid, mille tõhusust kinnitavad arvukad teaduslikud uuringud. Nagu teisedki õhuniisutid, loob Dyson siseruumides puhtuse ja värskuse tunde, aga samal ajal ka puhastab õhku, eemaldades enamiku siseruumides leiduvast õietolmust, tolmust, suitsust, H1N1 viirustest ja muudest allergeenidest.

Seadmesse integreeritud Dyson Ultraviolet Cleanse puhastustehnoloogia töötleb igat veetilka täiendavalt võimsate λ275 nm ultraviolettkiirtega, mis hävitavad tervelt 99,9% vees olevatest potentsiaalselt kahjulikest bakteritest.

Et keskkonnast kogutud saasteained ei satuks protsessi käigus tagasi õhku, on HEPA H13 standardi järgi suletud nii filter kui ka kogu õhupuhastaja. Keskkonnanõuetele vastava puhtuse tagamiseks vähendatakse allergiat esile kutsuvate tegurite hulk miinimumini, mistõttu ka ülitugevate sümptomitega inimene võib neid enam üldse mitte tunda ja mugavalt elada.

Niisutab automaatselt keskkonda nähtamatu veeauruvooluga ilma udu tekkimiseta

Suletud aknad, sisse lülitatud küte või töötavad konditsioneerid kuivatavad õhku, mis võib põhjustada siseruumides viibivatel inimestel aja jooksul vedelikupuudust ning pidevat peavalu, peapööritust või üldist väsimust. Dyson Pure Humidify + Cool täidab õhu puhastamise funktsiooni ja samal ajal ka niisutab keskkonda automaatselt nähtamatu veeauruvooluga ilma udu tekkimiseta, säilitades sel moel siseruumides vajaliku ja mugava niiskustaseme.  Sellel seadmel on kaks erinevat õhuvoolurežiimi: hajutatud ja värske õhu režiim. Hajuti suunab õhuvoolu läbi seadme tagaosa, et puhastada ja niisutada õhku ilma inimest jahutamata, värske õhu režiim aga muudab voolu nii, et matkida värskendavat ja jahutavat õhuvoolu.

 

Eksklusiivne ja stiilne sisustusdetail

Kõik seadme Dyson Pure Humidify + Cool testid viidi läbi 81 m³  ruumis, et kinnitada õhu puhastamise ja niisutamise maksimaalset kvaliteeti nii väikestes kui ka suurtes ruumides. Tavaliselt täidavad sellise võimsusega õhupuhastid oma otsest funktsiooni hästi, kuid visuaalselt ei ole need eriti atraktiivsed ja meenutavad pigem tööstuslikke seadmeid. Seadme Dyson Pure Humidify + Cool arendajatel õnnestus ühendada mõlemad nõudlikule ostjale olulised asjad: võimsus ja disain. Dyson Pure Humidify + Cool elegantne ja peen vorm tagab õhu ideaalse puhtuse iga suurusega ruumides ja samal ajal näeb igas interjööris väga stiilne välja.

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!