Proovi Laurastar Lift aurugeneraatorit oma kodus!

Tasuta. d.one salong pakub ainulaadset võimalust proovida Laurastar Lift aurugeneraatorit oma kodus täiesti tasuta.

Kuidas käib protsess?

Leppige kokku kohtumine - Võtke seade d.one müügisalongist - Testige kodus - tagastage seade.

Kuidas seadet broneerida?

Hetkel saate seda teha helistades: +37258780010 või saates e-kirja aadressile hello@d-one.ee ja leppides kokku Teile sobiva aja.

Kuidas ma saan seadme kätte?

Broneeritud Laurastari generaatorile tuleb järele tulla ja tagastada aadressil: d.one salong Maakri 19/1, Tallinn. Kohaletoimetamine pole veel saadaval.

Kui kaua ma saan seadet testida?

Seadet saate broneerida ja testida kuni 4 päevaks. Pakkumist saab inimene kasutada ainult üks kord.

Kas teine isik võib seadmele järele tulla või tagastada?

Tagastamine on võimalik, kuid sellest tuleb eelnevalt teada anda aktis märgitud kontaktidel või seadme kasutamise ajal. Aurugeneraatori testimiseks peab esitama ametliku isikut tõendava dokumendi (pass, isikutunnistus, uut tüüpi juhiluba) ja allkirjastama seadme kasutusse vastuvõtmise akti.

Mis saab siis, kui ma kahjustasin seadet?

Kauba tagastamisel teavita d.one's salongipersonali kahjustustest või riketest, mida töötaja hindab ja teeb otsuse aktis toodud tingimuste alusel.

Laurastari generaatorid on mõeldud kasutamiseks ainult kodu-, elu- või kontoriruumides ja ainult ettenähtud otstarbel. Neid seadmeid ei tohi kasutada kaubanduslikel, tööstuslikel eesmärkidel..

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!