Juuste kujundamise seadmete Dyson hooldus

Juuste kujundamise seadmete Dyson hooldus

Paljud meist on kuulnud Dysoni juuksehooldustehnoloogia kvaliteedist.  Paljudel on juba õnnestunud avastada Dysoni uuendused iluvaldkonnas: tähelepanust ei ole puudu ei Dyson Supersonic föönil ega Dyson Airwrap soengu kujundamise kammil. Et need uuendused aga laitmatult toimiksid ja kaua kestaksid, vajavad need hooldust, mille paljud unustavad. Ja kuigi Dysoni tooted on tõepoolest loodud nii, et neid oleks lihtne hooldada, tuleb isegi neid väheseid lihtsaid reegleid regulaarselt järgida. 

Mis juhtub, kui seadmeid ei hooldata?

Pole ime, et täna ei jõua kõige eest hoolitseda: kui siiski leiame mõne minuti juuste kuivatamiseks, siiski lükkame fööni puhastamise edasi kuuks, teiseks ja lõppude lõpuks - jõulupühadeks... Kuni lõpuks anub föön ise teie tähelepanu. Nagu meile jutustas Dysoni ametliku esindaja Baltikumis ettevõtte d-one müügijuht Liudas Statkevičius, pöörduvad ettevõtte poole tavaliselt Dyson Supersonicu või Dyson Airwrapi kasutajad, kes on unustanud paar elementaarset hooldusreeglit, mis tagavad seadmete tõrgeteta töö. Vestluskaaslase sõnul piisab tavaliselt sellest, kui Dysoni kasutajale, kes kaebab oma seadmete halvenenud töö üle, soovitada... puhastada filter:  „Oluline on selgitada kasutajatele mitte ainult seda, kuidas seadmeid hooldada, vaid ka miks. Hooldus tagab seadme korrektse ja pikaajalise töötamise. Kui filtrit ei puhastata, ei saa õhuvool filtrit läbida, kuid see on põhimõtteliselt vajalik, et seade töötaks nii nagu peab.  Kui õhuvool on häiritud, hakkab mootor kuumenema. Seadmetesse integreeritud kaitseandurid lülitavad mootori ülekuumenemise korral seadme lihtsalt välja ega ei lase seda kasutada seni, kuni seade on jahtunud,“ rääkis L. Statkevičius.

Dyson Supersonic fööni hooldus

Kuidas tagada Dysoni tehnoloogiate maksimaalne efektiivsus? Vastus on lihtne: nende eest tuleb regulaarselt hoolitseda. Kõigepealt räägime fööni Dyson Supersonic hooldusest. 
Teie puhastusrituaal sõltub sellest, millist Dyson Supersonicu mudelit ja kui sageli kasutate. Kodukasutaja protseduur erineb ilusalongides iluprofessionaalide kasutavate Dyson Supersonic Professional omast. Viimased jagunevad samuti mitmesse rühma, sest praeguseks on maailma jõudnud kolm põlvkonda professionaalseid fööne. Esimese professionaalse mudeli kasutajad, nagu ka kodukasutajad, tunnevad oma kuivati ära eemaldatava, kuid mitteavatava filtrikatte järgi: kate ainult libiseb allapoole juhtmele ja puhastamist tuleb teha järgmises järjestuses: 
•    Enne kõigi Dysoni seadmete hooldustööde tegemist, lülitage seade alati välja ja tõmmake pistik pistikupesast välja. Pärast kasutamist laske seadmel täielikult jahtuda.
•    Puhastage mustus filtri väliskattelt pehme kuiva lapiga.  Pärast katte eemaldamist pühkige lapiga puhtaks ka filtrivõre: eemaldage lihtsalt kogunenud tolmukiht.
•    Sügavama mustuse puhastamiseks filtrivõrest kasutage uut või vähekasutatud puhast ja kuiva hambaharja: pühkige hambaharjaga üle pinna nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt. 
•    Kui see on tehtud, pange filtri kate peale ja pöörake algasendisse.

Nagu juba mainisime, sobivad need sammud nii esimese põlvkonna Dyson Supersonic Professional seadmete kasutajatele kui ka kõigile kodukasutajatele.

Kui teil on teise põlvkonna Dyson Supersonic professionaalne föön, siis Teie seadme filtrikate avaneb ja selle saab eemaldada ning seadme mugavaks puhastamiseks on sellele lisatud spetsiaalne hari.  Sel juhul tõmmake kõigepealt filtri kate alla, avage kate õrnalt ja eemaldage see juhtme küljest. Pange kate sooja (mitte keevasse) seebivette ja jätke 30 minutiks seisma. Seejärel puhastage ringjate liigutustega filter kuiva Dyson harjaga. Puhastage sama harjaga ringjate liigutustega ka leotatud filtrikate – kui see on märg, siis saab kogunenud tolmu väga kergesti eemaldada.  Loputage katet voolava vee all. Raputage liigne vesi maha ja laske täielikult kuivada.  Asetage kate juhtmele, libistage see käepidemeni ja pöörake seda, kuni kuulete klõpsatust.
Kolmanda põlvkonna Dyson Supersonicu kasutajad saavad eemaldada mitte ainult filtrikatte, vaid ka filtri. Selle fööniga ei ole puhastusharja kaasas ja selle puhastamiseks ei tohi kasutada eelmise Dyson mudeli harja. Selle mudeli puhastamiseks tõmmake esmalt filtrikate alla ja lükake käepidemest allapoole.  Avage kate õrnalt, eemaldage see juhtmelt ja pühkige kogunenud mustus ettevaatlikult ebemevaba lapiga maha. Pange kate sooja (mitte keevasse) seebivette ja jätke 30 minutiks seisma. Pärast katte leotamist lükake filter selle seest vertikaalselt välja (ärge tehke seda varem, sest kogunenud mustuse tõttu võib  nende eraldamine olla raske).  Seejärel hõõruge õrnalt sõrmedega nii katte kui ka filtri pindu, kuni mustus on eemaldatud. Loputage mõlemad osad jooksva vee all puhtaks ja laske neil täielikult kuivada.  Kui olete veendunud, et mustust pole jäänud, lükake filter tagasi katte sisse. Seejärel avage kate ja kui olete selle juhtmele pannud, siis lükake see käepidemele ja fikseerige.

Soengu kujundamise seadme Dyson Airwrap puhastamine

Optimaalse jõudluse säilitamiseks on soovitatav Dyson Airwrap styleri filtrit regulaarselt puhastada.  Selle seadmega on kaasas spetsiaalse kujuga – filtrit ümbritsev -  puhastushari. Selle harjaga eemaldage esmalt mustus filtrikatte korpuselt, puhastades põhjalikult kogu selle pind ringjate liigutustega. Seejärel eemaldage hari, tõmmake filtrikate alla, avage kate õrna liigutusega ja eemaldage see juhtme küljest.  Loputage eemaldatud katet sooja voolava vee all, libistades sõrmedega õrnalt üle kogu välis- ja sisepinna. Pärast katte pesemist raputage liigne vesi maha ja laske sellel loomulikult kuivada.  Kuni kate kuivab, asetage filtrihari tagasi seadmele. Puhastage horisontaalsete ringjate liigutustega sisemine filtrivõre, kuni kogu kogunenud mustus on eemaldatud. Lõpuks paigaldage kohale kuivanud filtrikate: avage õrnalt, asetage juhtmele ja lükake käepidemeni, kuni see klõpsatusega paika klõpsab. 

Kuidas aru saada, et on aeg seadet puhastada? 

Dyson Airwrapi tuleb puhastada regulaarselt, olenevalt kasutamise intensiivsusest. Kui unustate puhastada, tuletab selle vajalikkust meelde valge või punane LED-tuli.  Dysoni spetsialistid soovitavad kodus iga päev kasutatava Dyson Supersonic fööni filtrit puhastada üks kord nädalas. Ilusalongides intensiivselt kasutatavat mudelit Professional soovitatakse puhastada iga päev. Seade ise võib teile märku anda, et filtri puhastamist ei tohi enam edasi lükata: kui Teie Dyson Supersonic föön lülitub kasutamise ajal välja, vilkuma hakkab punane või valge indikaator või föön kuumeneb üle, siis on see märk sellest, et on aeg fööni filtrit puhastada.  
Samuti on oluline teada, et Dyson Supersonic Professional filter on spetsiaalselt loodud taluma suuremat koormust. Kodukasutajatele mõeldud fööni ei ole soovitatav kasutada ärilistel eesmärkidel, üle kahe tunni päevas: nende filtrid ummistuvad palju kiiremini, kulutavad seetõttu seadet ning seadme mitte mingi hooldus ei suuda tagada pikaajalist ja sujuvat tööd.  Seetõttu valige intensiivseks kasutamiseks professionaalsete ilusalongide jaoks ette nähtud  Dyson Supersonic Professional mudel.


Samal ajal kui Dyson hoolitseb teie juuste tervise eest, hoolitsege teie Dysoni eest!

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Vaata...