GRAEF CM1012 kohviveski

469.00€
Mudel: 150536
Kättesaamine pakiautomaadist al. 3.60 €
Kulleriga kohaletoimetamine al. 4.68 €
Tootekirjeldus

Kohviveski CM1012

Eriti vaikne, ketasjahvatiga

  • Ketasjahvatiga kohviveski, täpne doseerimine, maksimaalne ruumikasutus
  • Reguleeritav taimer tagab iga jahvatustsükli täpselt korduva pikkuse
  • Eriti vaikne suurel koormusel (60 dB)

 

Suure jõudlusega ketasjahvati

50 mm läbimõõduga roostevabast terasest kvaliteetne ketasjahvati tagab ideaalsed jahvatustulemused suure jahvatusjõudlusega (1-1,5 g/s) mis tahes tüüpi valmistise korral. Integreeritud ACE-süsteem takistab jahvatatud kohvipulbri klompiminekut ja staatilise elektri teket.

 

Lõpmatult reguleeritav jahvatusaste

Kohviubade ja valmistusviisi võimalikult täpseks reguleerimiseks saate seadistada jahvatusastme astmeliselt ja seega äärmiselt täpselt seadme ülaosas asuva reguleerimisrattaga.

 

Järjepidevad jahvatustulemused

Kohviveski reguleeritav taimer tagab iga jahvatusprotsessi korduvuse. Vajadusel saab selle igal hetkel sisse lülitada ning seade tagab alati värske, täpse ja korduva jahvatustulemuse. Jahvatamise saab käivitada ka käsitsi individuaalseteks kogusteks, kui taimer on välja lülitatud.

 

Käed-vaba jahvatusprotsess

Espresso valmistamisel saab espressomasina portafiltri lihtsalt portafiltri hoidja külge haakida ja seda ei pea jahvatusprotsessi ajal käsitsi suunama.

 

Kvaliteetne korpus

GRAEF CM1012 metallkorpus on kaetud noobli mati musta värviga ning annab kohviveskile ajatu, rahuliku väljanägemise. Lisaks on see üle 5 kg kaaluv toode vääriline partner mis tahes portafiltriga masinale.

 

Nutikas portafiltri hoidja

Eemaldatava roostevabast terasest portafiltri hoidja kõrgust saab reguleerida ning seega saab selle kohandada vastavalt portafiltri suurusele. Vajadusel saab lisada komplekti kuuluva tugipadja, et takistada libisemist ja kaitsta materjali.  

 

Eriti vaikselt töötav

Kvaliteetse mootoritehnoloogia ja ketasjahvatiga kohviveski GRAEF CM102 töötab vaikselt. Müratase: ≤ 60 dB (mõõtmiskaugus: 1 m)

Üldine hinnang

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!