Proovi kodus järele

Pakume ainulaadset võimalust teatud müüdavaid tooteid kodus täiesti tasuta järele proovida. Broneerige soovitud toode, tulge sellele Tallinnasse järele, tutvuge sellega kodus ja otsustage alles siis, kas soovite seda osta. Kõikide vastavat võimalust pakkuvate toodete kõrvalt leiate nupu „Proovi kodus järele“.

Kuidas see täpselt käib?

Broneerige aeg - Tulge tolmuimejale Tallinnas asuvasse d.one salongi järele - Proovige seda kodus - Tagastage seade.

Kuidas soovitud seadet broneerida?

Selleks klõpsake tootekaardil nupul „Proovi kodus järele“ ning valige kalendrist soovitud kuupäev.

Kuidas seadme kätte saan?

Broneeritud seadmele peate ise järele tulema d.one kauplusesse aadressil Maakri 19/1, Tallinn, ja selle hiljem ka sinna tagastama. Postiga saatmise võimalust meil veel ei ole.

Kui kauaks võin tolmuimeja enda kätte jätta?

Saate tolmuimeja broneeerida ja seda katsetada 1-2 päeva. Pakkumist saab kasutada vaid üks kord inimese kohta.

Kas seadmele võib järgi tulla või selle tagastada keegi teine?

Seadme võib tagastada ka keegi teine, kuid peate meile sellest enne teada andma rendilepingus märgitud kontaktandmete kaudu või seadet rentides. Koduseks proovimiseks mõeldud seadme kätte saamiseks on vaja esitada isikut tõendav dokument (pass, ID-kaart, uut tüüpi juhiluba).

Mida teha, kui seade sai minu käes olles kahjustada?

Seadet tagasi tuues andke d.one kaupluse töötajale kahjustusest või rikkest teada ning töötaja vaatab selle üle. Dysoni tolmuimejad on mõeldud kasutamiseks vaid möbleeritud kodu-, elamu- või bürookeskkondades ning vaid selleks ettenähtud viisil. Tolmuimejaga EI ole lubatud koristada ehitusmaterjale, tuhka ega vett. Seadmeid ei tohi kasutada kaubanduslikul ega tööstuslikul otstarbel ega hooldamata või harva puhastatavates paikades nagu keldrid, garaažid, laod jne.

Individuaalne lähenemine

Innovatiivsed tehnoloogiad

Ostu tagastamine

Autoriseeritud partner

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste kasutamisega, klõpsake nupul "Nõustun" või jätkake veebilehe sirvimist. Saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem teavet küpsiste kohta saate lugeda Privaatsuspoliitikast.

Ainult sel kuul, 49€ ja suurema ostu puhul TASUTA KOHALETOIMETAMINE!